Тату на попереку – красива деталь будь-якого стилю

Татуювання на попереку — це унікальний вид мистецтва для багатьох цінителів тату. Люди полюбили дані малюнки за витонченість, красу в деталізації дрібних силуетів і простоту в техніці нанесення. На попереку у дівчат подібне зображення вважається прикрасою. У цій статті мова піде про значення татуювань на попереку у жінок і чоловіків. Пізнайте всю гаму цього чудесного малюнка на своєму тілі та відкрийте справжнє трактування натільних орнаментів.

Зміст:

Тату для дівчат, як родзинка образу

Дані тату вишукано підкреслюють грайливість характеру. У стародавні часи даний знак вважався легко доступністю жінки, але ми живемо в XXI столітті тому сьогодні, цей сенс втрачає своє значення. У наш час тату на попереку уособлює тільки позитивні риси дам. Дане зображення робить талію візуально вужчою, а стегна ширшими, що надає фігурі унікальної родзинки для будь-якої дівчини.

тату на пояснице
Поперек, славиться великою зоною, для нанесення ескізів. Завдяки такому нюансу відкривається місце для фантазій і уособлення різних абстрактних візерунків або сюжетів одного малюнка. Найбільш частими на попереку тату зображуються:

 • Квіти;
 • Орнамент;
 • Напис;
 • Тварини та птахи;
 • Крило;
 • Бантик;
 • Метелик;
 • Корона.

Квіти — це уособлення молодості душі. Найбільш поширена тема татуювань на жіночому тілі. Квіти несуть в собі молодість, колоритність життя і вічну красу. Квітка, що ожила на жіночому тілі, вічно буде молодою і не зів’яне у своїй красі. На попереку квіти зображати можна як у вигляді одного суцвіття збоку, так і цілу лінію зі сплетінням гілок по центру талії. Квіткова тематика зображень надає образу ніжності, жіночності та витонченості. Багато що можна сказати татуюванням на попереку для дівчини, якщо зобразити там червону квітку або троянду з шипами. Яскраво-червоний колір символізує лідерські якості та запальність характеру, а шипи говорять про беззаперечність дій і складному характерові.

цветы на пояснице тату

Квіти — це уособлення молодості душі.

Орнамент — це може бути варіант нового виконання у вигляді східного розпису або всіма улюблений трайбл стиль нанесення малюнка. Дуже часто зображують імітацію мереживного нанесення в стилі бароко або буддистських візерунків. Всі вони оригінально і гармонійно виглядають на тілі будь-якої дівчини.
орнамент
Напис. Красиво і ніжно на шкірі людини виглядають і написи. Кожне речення означає своє життєве кредо. Висловлювання з одного або пару слів набивають великим шрифтом, в той час, як словосполучення або речення можуть бути частиною однієї композиції. Найбільш частими мовами втілення написів вважається латинь або англійська. А для людей, які хочуть зашифрувати вміст тексту, набиваються ієрогліфи або арабська в’язь. Нижче наведені фото приклади татуювань на попереку для дівчат.

надпись на пояснице

Красиво і ніжно на шкірі людини виглядають і написи.

Тварини або птахи часто набиваються на попереку у дівчат. Перш ніж зробити акценту на таких символах слід дізнатися їх значення. Наприклад:

 • величний орел, символізує свободу і благородство духа;
 • вовчиця уособлює: вірність, мудрість і сміливість;
 • кішка, символізує: норовливість характеру і самостійність у виборі свого життєвого шляху;​
 • лисиця стала уособленням хитрості жіночої натури.

Крила вважаються “ангельським відблиском” на тілі дам. Вони позначають легкість, наївність і чистоту як душі, так і тіла. Безтурботність так само властива цьому знаку, вона точно позначає ставлення дівчини до обставин, що склалися і життєвим урокам. Такі зображення передаються крізь м’які і плавні лінії, нариси на шкірі людини.


Бантик символізує грайливість характеру і дає волю чоловічій фантазії. Часто на попереку набивають маленькі бантики, навіть у зірок Голлівуду, наприклад Скарлетт Йохансон, властивий даний знак. У Стародавній Греції він позначав міцні сімейні відносини або союз двох сердець, які ніжно сплелися в один витончений бант.

Бантик символізує грайливість характеру і дає волю чоловічій фантазії.

Метелик, як і крила, уособлює невагомість, політ в мріях або свободу від довгих мук. Наприклад, дівчина, яка жила в страху, зуміла побороти його і на честь цього вирішила уособити маленьке і крихітне створіння у вигляді метелика на своєму тілі.

Корона символізує перевагу, незалежність і першість у всьому. Вона зображає жінку понад інших дам і дає зрозуміти, що рівних їй немає і не буде.

Корона символізує перевагу, незалежність і першість у всьому.

Переваги та недоліки нанесення тату на попереку

Плюси:

 • Поперековий відділ вважається сильним енергетичним каналом, завдяки хребту. За допомогою тату можна посилити енергетику, що надходить через орнаменти, або позначення сакральних тварин, що в цілісності подарує довголіття і здоров’я.
 • Поперек — відмінне місце для втілення, як маленьких, так і великих замальовок.
 • Величезну картину можна продовжувати на сідницях або спині. Таким чином малюнок вийде масштабним і прикрасить не один сантиметр жіночого тіла.
 • Шкіра на спині старіє набагато повільніше інших ділянок тіла, що в кінцевому підсумку буде зберігати колір і форму тату на довгі роки.
 • Дані татуювання можна легко заховати, надівши одяг. За допомогою вдало підібраного стилю одягу можна приховати татуювання на попереку.

Мінуси:

 • Багато хто вважає дане місце “не сучасним” для нанесення татуювань.
 • На спині мало жирових прошарків, тому невелика болючість відчувається під час нанесення.
 • Тату під час загоєння може натиратися в даному місці (ременем), і можлива втрата пігменту. Вирішується це невеликою корекцією.
 • При нанесенні татуювання на поперек, ви можете заспокоїтися. Її ніхто не побачить, якщо ви цього не захочете. Але в літній період часу — це буде відмінним забарвленням на тілі будь-якої дівчини.

Татуювання ніхто не побачить, якщо ви цього не захочете.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-прикладами ТАТУ на попереку

Задайте вопрос - мы онлайн!