Вся правда про татуювання на розтяжках


Татуювання сьогодні стали дуже популярні! Але з часом вони придбали і новий сенс-тепер вони не просто прикрашають тіло, але і приховують його недоліки. Причому приховати намагаються абсолютно все-від різних плям до шрамів. Можливо, одним з найпоширеніших дефектів шкіри, який намагаються заховати за татуюваннями, є розтяжки. Іноді, щоб їх заховати може знадобитися і досить великий і щільний малюнок! Для багатьох такий спосіб приховати не ідеальну шкіру — це ще й додаткова можливість підкреслити і проявити свою індивідуальність..

Незважаючи на всі перераховані вище плюси такого варіанту, для перетворення себе і свого тіла, до цього питання і елементарно вибору ескізу для майбутнього татуювання, варто підійти з усією відповідальністю! Обов’язково, просто необхідно звернутися дійсно в хороший і професійний тату-салон. Важливо перед роботою поспілкуватися і з майстром, який буде робити Ваше тату, уточнити всі нюанси і підібрати малюнок, що за значенням і місцем розташування підходить особисто Вам.

Зазвичай, такі консультації безкоштовні і не займають багато часу.

Серед дівчат і жінок досить часто зустрічаються бажаючі приховати розтяжки на животі. Але варто попередити, що це дуже специфічна зона. Не варто все-таки людям, схильним до повноти, частої зміни ваги робити татуювання на животі. Періодично розтягуючись або звужуючись назад, шкіра може змінювати і спотворювати і сам малюнок татуювання. Хоча завжди є вихід, і майстер зможе постаратися знайти такий малюнок, який не буде залежати від зміни Вашого тіла і окремих його частин. Потрапивши в руки професійного і досвідченого фахівця з татуювань, який знає свою справу, ви з часом можете навіть забути, де ж саме були ваші розтяжки..)

Найчастіше для прекрасної половини рекомендують вибирати різні квіти, зокрема троянди з яскравим насиченим кольором. До речі, плюс татуювань у вигляді квітів — їх можна набити де завгодно, на будь-якому місці і вони будуть виглядати неймовірно! Також досить поширеними є малюнки різних племен, трайбл. Такий вид татуювання нагадує шрамування і може дуже непомітно і оригінально приховати розтяжки.

Іноді виникає проблема-приховати розтяжки вже на існуючому татуюванні. Наприклад, така проблема може виникнути у дівчат після пологів. Насправді, це дуже складно зробити! Тому ні в якому разі не довіряйте таку роботу майстрам і салонам, в яких ви не впевнені! Якісно зробити таку корекцію зможе дійсно професійний майстер з усіма якісними витратними матеріалами.

Напевно, найпривабливішим місцем для татуювання замість розтяжок є жіночі стегна! Різні малюнки і візерунки виглядають просто чудово! Хоча є і невелика небезпека-варто завжди себе підтримувати у формі, щоб уникнути через зміну ваги і зміну малюнка або візерунка.

Якщо Ви прочитали цю статтю і Вас зовсім не лякають можливі труднощі на шляху до красивого тіла і красивою татуюванням, заходьте за посиланням, задавайте питання і вибирайте малюнок, ідеальний для Вас!