Тату на ребрах у дівчат

Тату на ребрах у дівчатЯк переконують досвідчені майстри, крім самого малюнка для татуювання, може бути унікальним і оригінальним і місце його нанесення. Всі звикли, що для татуювання найбільш часто використовуваними місцями на тілі людини є татуювання на руках, ногах, плечі або на спині. І, на жаль, трапляється, що татуювання на одному з таких видних місць може перешкодити як на роботі, так і в повсякденному житті. Тому для всіх любителів тату мистецтва, оригінальним виходом з ситуації, що склалася є татуювання на ребрах. Його практично неможливо побачити під одягом, а сторонні так точно не будуть знати про його існування. Хоча варто відзначити, що найбільш привабливо і красиво такі татуювання виглядають саме на жіночому тілі.

При цьому, професійні тату-майстри також і попереджають, що набити татуювання на ребрах буде болючіше, ніж на будь-якому іншому місці на тілі. Причиною такого ефекту є те, що голка в тату-машинці буде передавати вібрації не просто на шкіру, а й на кістки ребер, що в свою чергу посилює больові відчуття. Але, повірте, варто потерпіти для довгоочікуваного майбутнього татуювання!
Найчастіше, дівчата вибирають набивати на ребрах різні написи. Як правило, це цитати, фрази, які мають значення і вплив на її власницю, мотивуючі слова. Часто в прагненні приховати значення своїх написів, дівчата їх пишуть не рідною мовою, а китайськими ієрогліфами, щоб зовсім заплутати всіх, хто цікавиться.
Хоча також не можна не відзначити, що крім таких написів, існує безліч варіантів малюнка для татуювання на ребрах у дівчини. Та й самі майстри часто здатні і готові на більш цікаві тату, ніж звичні написи. Адже на такому місці достатньо площі, щоб створити справжній витвір мистецтва, шедевр. Цікавим може бути дракон на ребрах, красиві квіти, візерунки. Популярним є варіант татуювання білою фарбою у вигляді ніжних мережив. В реальності це виглядає дуже навіть жіночно, інтригуюче і привабливо.
Не менш важливим етапом після вибору заповітного малюнка для тату, залишається догляд за нею. Це дуже важливо, адже, потрапивши в не самий доброякісний салон або до безвідповідального майстра, можна занести інфекцію або просто зіпсувати своє тіло. Тому перш за все, варто звертатися тільки в професійні тату-салони з досвідченими і, бажано, перевіреними тату-майстрами.