Тату на шиї для жінок і дівчат

Тату на шиї для жінок і дівчатОдним з найпопулярніших місць для нанесення татуювання в останні роки стала шия, особливо її задня частина. При цьому, в основному таке рішення приймають саме молоді дівчата або жінки.

Вважається, що шия – це одне з найбільш прихованих і не помітних погляду сторонніх місце для татуювання. Адже дуже багато дівчат вважають за краще носити довге волосся, які з легкістю можуть приховати будь-який малюнок на шиї, якщо в цьому буде необхідність. Хоча, звичайно ж, татуювання на шиї завжди були і є зараз дуже привабливими, загадковими і красивими. Зробити тату на шиї можуть захотіти як і впевнені в собі дами, так і найскромніші і тихі дівчата.

З професійної точки зору, татуювання на задній частині шиї ще й є дуже зручним в нанесенні. Адже ця частина тіла досить плоска, має багато місця для польоту фантазії..)

Але незважаючи на те, що більш традиційним і доступним варіантом прикрасити і передню частину шиї є різні підвіски, ланцюжки, кольє, деякі дівчата вирішуються і там набити собі татуювання. Це може бути тату біля вуха, на самій шиї, за вухом… І не можна не погодитися з тим, що виглядає це досить красиво і привабливо, жіночно. Тому, можливо, серед жіночої половини населення тату на шиї більш затребувана і популярна, ніж серед чоловічої половини.

Варто відзначити, що рекомендується наносити на шию не дуже великі за розмірами татуювання. Адже трохи помилившись з розміром малюнка, тату може виглядати зухвало, наляписто або кидатися надто в очі. Тому перш ніж зважитися на тату на шиї, обов’язково вислухайте поради професійного майстра з приводу актуального, доречного розміру малюнка!

Так, а який же саме малюнок може підійти, як варіант, для жіночого татуювання на шиї? Вважається, що в цьому питанні зовсім немає ніяких правил або обмежень, заборон. Хоча варто зауважити, що є при цьому і найпопулярніші варіанти серед бажаючих зробити таку тату. Наприклад, це може бути невеликі кішечки, написи, пташки, метелики, зірки, інші прості і нехитрі малюнки, які при цьому можуть нести досить глибокий зміст і значення для кожного індивідуально.

І при цьому, татуювання на шиї завжди будуть досить оригінальною, незвичайною і стильною прикрасою для кожного, будь то чоловік або дівчина!