Чи можна робити тату на шрамах?

тату на шрамі

За твердженнями досвідчених тату фахівців, може бути кілька причин для нанесення малюнка на тіло. Одні в такий спосіб намагаються підкреслити свою індивідуальність і розповісти про це оточуючим в образі своєї тату. Інші ж не прагнуть виділитися, а скоріше навпаки, намагаються з їх допомогою приховати свої недоліки тіла або шкіри, якісь дефекти. Адже якісно зробленt татуювання буде набагато вигідніше виглядати на тілі, ніж шрами або будь-які інші сліди на шкірі.

Хороший майстер, який захоплений своєю роботою і ставиться до неї як до мистецтва, здатний зобразити самі незвичайні, оригінальні тату композиції. Такt татуювання може стати витвором мистецтва, а від дефектів шкіри не залишиться вже і сліду. Носій такоuj татуювання і сам буде захоплюватися малюнком, забувши про минулу проблему.

Але варто розуміти, що перед походом в тату салон, варто добре обдумати це рішення По-перше, з моменту отримання шраму на тілі обов’язково повинно пройти не менше одного року. Верхні шари шраму повинні повністю зажити. В іншому випадку, процес нанесення тату може здатися нестерпно болісним. А, по-друге, в таких умовах фарба може не прижитися і злізти через недовгий час, що зіпсує весь вигляд малюнка і утворює чергову проблему на шкірі вже іншого виду.

Поки шрам заживає, можна не втрачати часу даремно і підшукати для себе кращій тату салон і вибрати тату майстра. Дуже бажано, щоб фахівець тату  мав подібний досвід перекриття шрамів татуюванням. Відвідайте кілька салонів, поспілкуйтеся з різними майстрами, обов’язково перевірте наявність у них портфоліо (у вигляді альбому або онлайн). І пам’ятайте, скупий платить двічі! Не намагайтеся заощадити на цьому. Дуже важливо, щоб майстер користувався тільки найякіснішими інструментами, одноразовими і стерильними! Професійні тату-майстри завжди оцінюються дорожче, а їх робота завжди якісніша і бездоганніша.

тату на рубціТату майстри зізнаються, що перекриття шрамів татуюванням досить популярне прохання від клієнтів. Часто шрами залишаються після операцій, травм І в такій ситуації як раз шрами зовсім не прикрашають, навіть чоловіків. Досить часто люди настільки комплексують і соромляться своїх недоліків тіла, що це їм буквально заважає жити.

До речі, рідко, але все ж трапляється в історії татуювання, коли людина не намагається приховати свій шрам, а навпаки його підкреслює. Це рішення дуже сміливих людей, з великою самоіронією і почуттям гумору. У таких випадках шрам стає одним з елементів композиції татуювання. До нього домальовують якісь деталі і шрам вже перетворюється в чоловічка або континент на земній кулі! Варіантів може бути дуже багато, аби була фантазія!)

Пропонуємо перекрити шрам (рубец) у нашому тату-салоні! Детальніше про послугу «тату на шрамах»…