Найпопулярніші татуювання на спині

Найпопулярніші татуювання на спиніВсім відомо, що найбільшою за розміром площею на тілі людини є спина. Напевно, тому спина так і приваблює любителів татуювань. Адже скільки ж всього цікавого на ній може поміститися! Цікаві та оригінальні ідеї для татуювань на спині ви знайдете. перейшовши за посиланням.
Для багатьох також великим плюсом буде те, що під одягом дуже легко і не проблематично заховати будь-який малюнок на спині. Найпривабливішими є три варіанти розміщення тату на спині — внизу спини — на куприку, вгорі спини — практично на шиї, по всій площі спини. Це можуть бути і невеликі малюнки або написи, і об’ємні, масштабні твори мистецтва. Татуювання на куприку більш поширені серед жіночої половини людства і виглядають, між іншим, дуже навіть привабливо. Для сміливців, які зважилися прикрасити татуюваннями всю спину цілком, може знадобитися не один сеанс і день для реалізації своєї мрії.

Вибір татуювань на спині і їх стилів для жінок дуже багато. Дуже ефектно виглядають на жіночій спинці два ангельських крильця, різні візерунки через хребет. Як показує практика, найчастіше прекрасна половина прагне прикрасити саме нижню частину спини. Також нерідко зустрічаються татуювання на шиї або біля лопаток. Ідеї тату можуть бути абсолютно різними. Іноді навіть несподіваними. Дівчата малюють все — починаючи з милих написів, метеликів, зірочок, кішечок і квіточок, закінчуючи дуже технічно складними у виконанні візерунками і картинами з різними ефектами. Зауважимо, що все це виглядає дуже чарівно і привабливо в будь-якому разі!

Чоловіча спина для тату майстра – як Полотно для художника. Зручно малювати і місця достатньо для будь-якої фантазії. Чоловіки до стилю і взагалі ідеї татуювання ставляться менш скрупульозно. Чим жінки (як в іншому і до всього іншого, напевно). Найчастіше набивати чоловіки вирішують верхню частину спини-місце близько лопаток. Також можуть бути намальовані напис або інші малюнки. Варто також відзначити, що сильна стать вважає за краще набивати більш похмурі і темні, важкі тату. Наприклад, це можуть бути черепа, вогонь, дракон, лев тощо. Цікавим досить є варіант, коли татуювання на спині — це доповнення або продовження іншої вже набитої тату на руці або шиї.