ТАТУ НА СТОПАХ

ТАТУ НА СТОПАХФахівці однієї з найпопулярніших в Києві тату-студій відзначили, що в сучасному світі існує тенденція збільшення популярності татуювання на ступні. Особливо це цікавить прекрасних дівчат. Цікаво також, що саме жінки, в принципі, ввели моду на тату не тільки на ступні, але і тату на ногах загалом.

Мабуть, не важко здогадатися, що однією з причин вибору саме цього місця для свого натільного малюнка буде їх невеликий розмір і можливість легко заховати при необхідності. Але крім цього, така навіть мініатюрна тату надає дівчині більшої елегантності, загадковості і привабливості.

Давайте розберемося, які саме зони на ступні найбільш підходящі для татуювання. По-перше, це її верхня частина.Це місце ідеально підійде для тих, хто не бажає сильно афішувати наявність татуювання на своєму тілі, щоб вона відразу всім кидалася в очі, але і зовсім ховати тільки для себе також не хоче. Також досить популярним є бічна частина. На такому місці малюнок дуже незвично прикрашає жіночу ніжку. Досить часто також пишуть на ній різні тату написи. Ну і напевно, найменш популярною є татуювання на нижній частині ступні, і це природно. Хоча дуже рідко, але зустрічаються і такі випадки. Професіонали рекомендують, в таких тату в першу чергу звертати увагу не на їх сенс і значення, а ставитися спочатку як до незвичайної прикраси.

Найбільш часто зустрічається варіант тату на ступні є всілякі візерунки і невеликі малюнки. Це можуть бути пташки, метелики, квіточки, зірочки, сердечка або котики і так далі, чого забажає душа. Також зустрічаються зовсім міні-міні тату. Наприклад, ноти, скрипічний ключ, точка з комою, знаки питання і так далі.

Якщо говорити про татуювання написи, то місце на ступні для цього підходить як не можна ДО РЕЧІ! На такому місці будь-яка фраза буде здаватися загадковою і таємничою. По-перше, щоб побачити тату на низу ніжки, потрібно спочатку зацікавитися цими жіночими ніжками. По-друге, прочитати фразу в таких умовах ой як не просто, потрібно постаратися! І це обвінчається успіхом, якщо напис зрозумілою для людини мовою, а не ієрогліфи або арабська мова тощо. Хоча в цьому і для самого володаря татуювання може виявитися проблема. Вибираючи не зрозумілу для Вас мову, завжди варто переконатися з декількох джерел в правильності написання фрази і її розумінні. Найкраще, звичайно ж, проконсультуватися з фахівцем, лінгвістом або носієм мови.