Татуювання на зап’ясті

Татуювання на зап'ястіНапевно, тату на зап’ясті на сьогодні є найпопулярнішими. І людей зовсім не бентежить, що це одне з чільних місць на тілі, і складно приховати тату на цьому місці під одягом. До того ж, вас постійно будуть діставати розпитуваннями про ваше татуювання. Адже це не тату на спині, яку ніхто може і не помітити! Також малюнок на зап’ясті будете бачити весь час і Ви. Так що до питання вибору малюнка, та й взагалі рішення зробити тату саме тут варто поставитися без зайвої відповідальності!

Звичайно ж для дівчат проблема приховати тату на зап’ясті-зовсім не проблема. Її з легкістю можна прикрити якимось браслетом або годинником, якщо розмір малюнка це дозволить. Також таке татуювання буде тільки порятунком, якщо з його допомогою ви хочете приховати який-небудь шрам або інші проблеми зі шкірою.

Найчастіше люди вирішують на зап’ясті набивати різні написи, цитати, афоризми, фрази.. Але невеликі, що складаються з декількох слів, так як місце там для малюнків невелике. Зустрічаються випадки, коли люди вирішують набити ультрафіолетові татуювання, флуоресцентною фарбою. Такі татуювання практично не видно вдень, зате яскраво світяться в темряві! Хоча при денному світлі, вони більше схожі на невеликі шрами. Та й» світитися ” вночі не всім захочеться.. Так що такі татуювання на зап’ясті, така мода далеко не для всіх!

Найбільш оптимальним варіантом є татуювання у вигляді всіляких символів, знаків, слов’янські руни, невеликі малюночки, кельтські плетінки або малюнки з продовженням — початок на зап’ясті однієї руки, продовження — на зап’ястя іншої руки.

Варто пам’ятати, що на зап’ясті, як у чоловіків, так і у жінок, дуже мало місця для великої малюнка! З цього, варто вибирати щось невелике, щоб красиво виглядало на вашій руці, а не зливалося все в одну пляму. Якщо ви все ж хочете велике татуювання і малюнок, варто задуматися про інше місце нанесення тату-наприклад плечі або ж популярний сьогодні – “рукав”, де місця вистачить для будь-якої вашої ідеї!

І ще кілька слів про те, що багато хто відмовляється від тату на зап’ясті через острах проколоти Відень. Голка татуіровочной машини не входить так глибоко під шкіру, та не може просто дістати до вен. Так що відкиньте всі переживання! Якщо Ви вже твердо вирішили обзавестися татуюванням на зап’ясті — зверніться до тату-майстра, проконсультуйтеся з ним з цього приводу.