Тату Після Набору Ваги (Схуднення) — 4 Важливих Поради!

Татуювання при схудненні або наборі ваги

З роками наша фігура і наші форми, тіло змінюються. Тому власники татуювань часто переживають, як такі зміни позначаться на їх натільних малюнках. Нащі тату майстри з Києва запевняють, що немає нічого страшного в цьому явищі. Ми розберемося в статті, які ризики для татуювання при схудненні або наборі ваги і як уникнути їх.

зміст:

Тату при наборе веса

Тату при схудненні або наборі маси

Можна виділити кілька основних факторів, від яких залежить, чи буде змінюватися ваша татуювання. Це пружність вашої шкіри, її еластичність, відсоток зміни ваги, індивідуальні схильності тіла і шкіри, місце і якість татуювання, стиль і підібраний ескіз.

Часто можна почути думку, що з віком або змінами фігури татуювання обов’язково деформується. Це правда частково. Справа в тому, що малюнок на шкірі може змінитися, якщо ви набрали або скинули не менше 20-40% своєї ваги. При цьому такі видозміни будуть полягати в незначному осветленні тату за рахунок розтягування шкіри і невеликої зміни пропорційності малюнка. тату при похкдении

А якщо ви серйозно схудли (також не менше, ніж на 20%), то малюнок навпаки може зменшитися на пару міліметрів, що також залишиться не поміченим. У більшості випадків, татуювання виглядає гідно і при такому розкладі. Звичайно ж за умови, що спочатку малюнок набили якісно. Багато людей просто не помічають і не звертають уваги на цю деформацію, або за необхідності просто роблять мінімальну корекцію малюнка.

Для дівчат є велика ймовірність різко змінитися в вазі і формах у зв’язку з вагітністю. Безумовно, під час виношування дитини шкіра на животі майбутньої мами розтягнеться дуже сильно і це суттєво вплине на зовнішній вигляд татуювання – вона теж розтягнеться. При цьому після вагітності фігура дівчат найчастіше дуже швидко повертається до початкового вигляду. З татуюванням відбувається точно те ж саме. Тут важливо, щоб матуся стежила за своїм харчуванням і займалася спортом, для більш швидкого і кращого ефекту. тату после родов

Ще одна болюча проблема різкої зміни ваги – це розтяжки. Мабуть, це одне з найгірших наслідків. В основному вони виявляються на боках і животі, стегнах. Подібні прояви на шкірі дуже помітні і вони здатні зіпсувати малюнок. Тому якщо у вас є така схильність, варто добре подумати, перш ніж вибирати місце для татуювання. Хоча татуювання також може і врятувати вас від розтяжок. Поширена практика набивати малюнок на розтяжках. Звичайно, у такої ідеї є свої нюанси і особливості. Важливо підібрати правильний ескіз, стиль і кольори в тату. Спочатку краще звернутися до фахівця за консультацією в даному питанні.

тату на растяжкеА ось у чоловіків ризиком для зовнішнього вигляду татуювання часто може бути набір м’язової маси. Хлопці можуть тренуватися в спорт залах як для себе, так і в спортивних цілях. В основному змінам піддаються плечі, спина, біцепси. На щастя, малюнок на шкірі в даному випадку не буде кардинально змінюватися.

Найбезпечнішими в цьому плані місцями вважаються зап’ястя, лопатки, передпліччя, щиколотки, шия. У цих зонах мінімальний жировий прошарок, через що зміни у вазі сильно не впливатимуть на шкіру в даних місцях.

Який ескіз краще вибрати

Вважається, що найменшою деформації піддаються татуювання з плавними переходами ліній і кольорів. Якщо Ви точно знаєте, що ваш вага значно зміниться, але татуювання хочете набити саме зараз, ідеальними варіантами стануть ескізи з морською тематикою, хвилями, квітами, листям, абстракція. Для таких малюнків дотримання чітких меж і пропорцій не обов’язково, а невелике розтягнення шкіри ніяк не вплине на загальний вигляд. А ось ескізи з геометричними фігурами, візерунками, різні написи і портрети будуть не найвдалішим вибором. Для таких татуювань дотримання пропорцій, чітких і рівних ліній дуже важливо. За кольором особливих вимог немає.

тату на бедре набор веса

Що робити, якщо малюнок все ж змінився

Для тих, чиї татуювання вже деформувалися в процесі схуднення або набору ваги, існує 4 ефективних варіанти вирішення проблеми:

1. Зробити корекцію малюнка і підправити «поплив» контуру, деталі.
2. Доповнити тату новими деталями і елементами, які зможуть перекрити ті ділянки картинки, які виглядають не красиво.
3. Зробити ковер-ап і перекрити старе татуювання повністю новим малюнком.
4. Звернутися до послуг лазерного освітлення татуювання і позбутися його зовсім. Повне зведення тату не завжди можливо, тому обов’язково потрібна консультація фахівця. тату на икре набор веса

Якщо ви вже визначилися з відповідним варіантом і ідеєю, запрошуємо Вас на консультацію в Києві до наших фахівців. У салоні працюють досвідчені майстри з нанесення татуювання і лазерному освітленню.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...