Татуювання обереги

Татуювання оберегиНаші предки почали розмальовувати свої тіла всілякими малюнками ще дуже давно, багато сотень років тому. І в кожен малюнок, в кожен візерунок на тілі вони вносили особливий і дуже важливий сенс і значення. В основному, причиною того, що людина вирішувалася прикрасити себе натільним малюнком, було бажання вберегти себе від зовнішніх сил і загроз, від пристріту, хвороб і різного псування. До того ж, татуювання могли ще бути свідченням приналежності її носія до певного племені, родині, стану. Якщо говорити вже про сучасних часи, то на сьогоднішній день абсолютно кожна людина може собі дозволити обзавестися новим татуюванням, головне, було б бажання. І, як стверджують фахівці і тату-майстри, дуже часто причиною появи на тілі татуювання як і раніше залишилося бажання вберегти себе від стороннього впливу поганих сил.

Адже, як показує статистика, останнім часом дуже часто почали приходити клієнти з метою набити собі татуювання оберіг. І варто відзначити, що тенденція на популярність таких татуювань тільки збільшується і зростає з кожним роком все стрімкіше. При чому це стосується однаково як чоловіків, так і жіночу половину населення.
Вважається, що нанесенt на тіло татуювання-оберіг може вберегти і відвести від свого володаря і вроки, різні хвороби і неприємності одним тільки своєю наявністю на тілі. Хоча також варто застерегти, що кожне татуювання із зображенням будь-якого оберега може нести абсолютно різний сенс і силу відповідно. Згідно з опитуваннями, найпопулярнішою на сьогоднішній день є татуювання-оберіг з Оком Гора. Це зображення в сучасній культурі тату-мистецтва має вже безліч різних варіантів. Отже, давайте ж розглянемо їх більш детально.
Татуювання із зображенням ока Гора вважається по праву однією з найзнаменитіших і популярних татуювань з культури Стародавнього Єгипту. Малюнок має дуже інтригуючим, таємничим і в той же час унікальним, не схожим на всі інші малюнки, зовнішнім виглядом. Крім усього цього, зображення з оком Гора є справжнісіньким оберегом для свого носія. Дуже цікавим фактом залишається те, що значення і сила цього оберегу може багато в чому залежати від знань, майстерності і професіоналізму тату-майстра, який робить Вам Ваше татуювання. Варіанти можуть бути абсолютно різними. Наприклад, один варіант зображення може служити для оберега від усіх невдач і неприємних труднощів. В іншому ж випадку, це може бути оберегом від хвороби. Або ж, в третьому випадку, Око Гора може служити для захисту від ворогів, заздрісників і злих сил.
Є також в цьому тату і значення, не пов’язане із захистом. Існує думка, що Око Гора може говорити про наявність у його носія так званого «третього ока». Це говорить про силу думки, мудрість, прийняття всіх законів життя і смерті. Це може залежати від того, в якій техніці і стилі була виконана татуювання. Найпопулярнішими місцями для такої татуювання є зап’ястя або верхня частина передпліччя.
І все-таки всіх бажаючих обзавестися татуюванням, яка буде служити їм справжнім оберегом, тату-майстри хочуть попередити і застеречь. Адже вибір свого оберега, символу мають дуже велике і сильне смислове навантаження, а це має неймовірно велике значення. У цьому питанні варто дуже серйозно поставитися до всього, починаючи від техніки нанесення, закінчуючи палітрою кольорів і відтінків для малюнка. Щоб не помилитися і не нашкодити собі, звертатися варто також тільки до професіоналів тату-майстерності.