Значення татуювання кульбаба

татуювання кульбабаТату з різними квітами -найпопулярніші. Особливо люблять такі ідеї дівчата, адже кожна асоціює себе з якоюсь прекрасною квіточкою. Хтось вважає себе прекрасною як троянда, хтось-вишуканою як лілія, а хтось-повітряною як кульбаба. Розберемо значення татуювання кульбаба.

Найчастіше тату у вигляді кульбаби зображують в невеликому чорно-білому вигляді. Цей образ дуже впізнаваний і завжди зображується у вигляді квітки, кілька повітряних пелюсток «парашутиків» якої, розлітаються на вітрі. Малюнок можна зобразити і в кольоровому варіанті. Наприклад, цікаво буде виглядати кульбаба в стилі акварель.

Значення татуювання кульбаба-це легкість, витонченість і безтурботність, дитинство і чистота. Багатьом цей образ нагадує дитинство з його безпосередністю, дружелюбністю і добротою. Він уособлює внутрішню чистоту людини і прагнення до духовності і гармонії; радість і життєлюбність, ніжність і крихкість. Таке тату буде нагадувати своєму власникові про те, що всі труднощі швидкоплинні і їх не варто приймати близько до серця. Адже незважаючи на свою крихкість, кульбаба має властивість виживати в найнесприятливіших умовах. Часто до квіточки додають напис, який більш чітко передає сенс всього тату. Іноді поруч з кульбабою зображують птицю, підкреслюючи символізм свободи і легкості. До того ж, з давнини кульбаба використовували в різних лікарських відварах. Тому як символ на шкірі вона буде хорошим талісманом і оберегом.

В свій час в Англії існувало повір’я, що якщо подути на кульбабу і загадати заповітне бажання, воно обов’язково збудеться. Тому, такий образ на шкірі у вигляді квітки з пелюстками, що розлітаються, буде допомагати в здійсненні всього задуманого. Часто попадаючи на очі, тату буде нагадувати про бажання і посилювати прагнення його досягти. А ось слов’яни вірили, що кульбаба має магічні властивості і використовували її в обрядах. Так що, можна сказати, ця квітка — атрибут чарівників. Це ще один символізм, який посилить значення такого тату як амулета.

Звичайно, таку ідею вибирають дівчата і наносять її на жіночні частини тіла: на ключицю, лопатку, шию, спину або кісточку. Тут це виглядає максимально ніжно, витончено і вишукано. Звичайно, такий малюнок вибере дівчина позитивна, мрійлива, з легким характером і позитивним ставленням до життя; їй властиві грайливість, кокетство і грайливість.