Значення татуювання Олень, Лось

Значення татуювання Олень, ЛосьТатуювання із зображенням Оленя є сприятливим символом, що асоціюється з Сонцем, сходом, світлом, чистотою, оновленням, відродженням і духовністю. Так як великі роги Оленя схожі з гілками, то його образ асоціюється з Деревом Життя. Часто татуювання Олень висловлює чоловічу силу, благородну самотність, і є знаком паломників і мандрівників. За свою грацію і благородні риси, ця тварина стає символом творчого початку, поезії і музики.

Так само як орел і лев, Олень є ворогом змії, символічно він пов’язаний з небом і світлом, а змія – з ніччю та життям під землею. Зображений Олень в сутичці зі змією символізує вічний конфлікт добра і зла, світла і темряви. Він також вважається посланником богів, вони запряжені в вози часу і Різдва.

Для китайців татуювання Олень приносить щастя, достаток, багатство й удачу, а білий Олень-самець означає Шоу-Синя, бога довголіття. Слово “Олень” в Китаї співзвучне зі словом»достаток”. На Заході він символізує непорочність і самоту, а в Японії – самотність і любовне задоволення.

Для християн, Олень став символом, що уособлює релігійне завзяття, так як новонавернені жадали знань, світла істини і Божої освіти, як олень жадає досягти прохолодного струмка, щоб напитися.

Дуже часто значення тату Олень, висловлює доброту, пов’язану з любовними почуттями і з жалістю, а також допомагає знайти свою справжню любов і залікувати рани, і стати хорошим провідником по життєвому шляху. Татуювання Олень висловить ваш спокій і самовпевненість і додасть вашому образу оригінальність.

Лось це дуже сильна тварина. Споконвіку вважалося, що Лось, символ чоловічої енергії. Тому татуювання більше чоловіча, ніж жіноча, і підійде сильним по духу особистостям. Є сильним оберегом і талісманом, що допомагає своєму хазяїнові досягти нових цілей, завжди йти вперед, напролом.

У кельтській культурі Лось є символом духовного захисту, оберігаючи людей від злих духів і вселяючи в них хоробрість. Татуювання також символізує силу духу, стійкість, гордість, велич і міць. У культурі американських індіанців татуювання Лось означає Швидкість, свободу, благородство і рівновагу енергії. Лось може навчити нас підвищувати свою витривалість, не опускаючи руки, навіть у важкі часи.

Татуювання із зображенням Лося підійде як гордим і сильним особистостям, так і людям які шукають силу. Ще Лось символізує хоробрість, величавість вчинків і здатність захистити дороге і важливе.