Магія татуювання павич

Магія татуювання павичЗвичайно ж і сумнівів не може виникати, яке ж значення має татуювання із зображенням павича. Це любов, краса, безсмертя про довголіття.

Як стверджують кращі майстри тату салону “Альянс”, завдяки своєму неймовірно привабливому зовнішньому вигляду, павичі користуються надзвичайною популярністю вже багато років у сфері тату. Їх образ завжди асоціюється з благородством, красою, багатством. Це зображення дуже часто порівнюють з сонцем через свою яскравість. До того ж малюнок павича символізують зі славою безсмертя, з любов’ю і романтикою в цілому.

Павичі завжди і напевно у всіх асоціюються з чимось яскравим. Тому тату з їх зображенням більше підійде веселим і життєрадісним людям, які прагнуть до самореалізації. Як малюнок для тату, птах має виключно позитивні значення, добрі. Дуже часто на тілі можуть зображати павича не цілком, а тільки якусь його деталь або частину. Це може бути хвіст павича або його перо. При чому сенс малюнка від цього не змінюється.

За часів Стародавньої Греції павиний хвіст вважали символом неба, прикрашеного зірками, дуже красивими і в той же час незрозумілими і загадковими. У буддизмі віяло з пір’я птиці символізував співчуття. У Китаї це мало значення гідності і благородства, приналежності до вищих верств населення. Історія свідчить, що імператори навіть вручали перо павича, як нагороду, на знак свого ставлення до людини.

Християни в хвості павича вловили зображення ока з німбом. Саме тому в християнстві цей малюнок має значення всевидючого ока. Та й взагалі в багатьох культурах і релігіях саме павичів приписували в супровід богам і богиням, владик і керівникам народу.

На сьогоднішній день, такі значення майже  не помінялися. Досі павичів асоціюють з красою, гордістю, яскравим життям. При цьому з’явилися і менш позитивні розшифровки малюнка — марнославство, гординя, самозамилування, спроби приховати внутрішні недоліки зовнішньою красою.

Також просто не маємо права не відзначити, що такі недобрі і негативні значення з’явилися вже тільки згодом… В стародавньому світі все було зовсім інакше!

І так, підведемо підсумки: зображення павича на тілі може підійти сміливій, впевненій у собі, активній і яскравій людині. Якщо це все про вас, звертайтеся за консультацією до тату майстра і станьте ближче до мрії!)