Символіка тату півонії

Зміст

Що може бути більш витончене на тілі дівчини ніж квітка? Саме квіти вважалися символом жіночності та ніжності дам. Півонія у своєму роді виявляв ці якості понад усе, її вишуканий запах вабив до себе, а красивий силует не залишав байдужим нікого.

У наш час навіть чоловіки не проти нанести на своє тіло цей ніжний і красивий силует. Вона символізує романтичність натури схильність людини до миротворення і створення міцної сім’ї.

пион на ноге

Вишуканий запах вабив до себе, а красивий силует не залишав байдужим нікого.

Культурне значення квітки

Тату півонії значення в азійських країнах уособлювало добробут, удачу і потаємно священний шлюб. Вона символізувала ядро сім’ї та підкреслювала як чоловіче, так і жіноче начало. Зі сторони чоловіка квітка проявляла себе як мужньою і сильною. З жіночого боку цей п’янкий аромат і ніжність пелюсток, точно і яскраво показували тендітну натуру дівчини. Тому в тату індустрії так популярна ця рослина як для чоловіків, так і для жінок.

тату пиона для мужчин

Китайська Республіка разом з Японією прирівнюють рослину до священних квітів: лотоса, сакури та навіть хризантеми. Цей культ в японській тематиці гармонійно поєднувався з драконами, левами або шанованими духами. Дане поєднання кольорів і могутньої сили означає захист і спокій. Саме леви з білою рослиною часто стають культурним позначенням татуювань в Японії.

Китайська культура націоналізувала півонію і назвала її “королевою квітів”. Ескізи з півоніями символізували любов і процвітання. Так само як п’янкий аромат розносився на сотні метрів від цих квітів, так і удача супроводжувала людину. Розкриті пелюстки та забарвлення в ніжно-рожевий або насичено малиновий колір символізували в Китаї ніжність і відкритість людської душі.

тату на руке пион

Культ даної рослини широко поширився в малюванні французької культури. Написи на посуді або вишивка цілих картин шанувалася у Франції. Взявши частку від кожного виду мистецтв люди навчилися наносити цей символ удачі й собі на тіло у вигляді татуювання. Найчастіше таке зображення наносять на плечі або руку. Красиво вона виглядає і на ключиці.

У Стародавній Греції тату півонії на руці символізувало здоров’я і довголіття людини, а настоянка з пелюсток цього бутона могла вилікувати будь-які недуги. Цей аспект безпосередньо пов’язаний з легендою про могутнього лікаря Піані, що дав рослині своє ім’я, яке збереглося і до нашого часу.

пион сзади на руке

Росія побачила цю квітку, тільки у XVIII столітті завдяки Петру I, який привіз її прямо з Китаю. Громада і знать оцінила її сповна і полюбила за пишність і об’ємність пелюсток і яскраво виражений аромат, з якого через ще одне століття почали робити парфуми.

Взявши частку від кожного виду мистецтв люди навчилися наносити цю квітку удачі й собі на тіло у вигляді татуювання.

тату пион абстракция

Краса і стилістика рослини для дівчат

Татуюванням із зображенням флористики властивий філософський мотив, який підкреслить красу і чарівність свого володаря. Цей бутон несе в собі променисте світло радості, удачі та розквіту сил в поєднанні з внутрішньою гармонією. Більшість жінок використовують тату на руці з півоніями від будь-яких негод. Татуювання півонія часто зачіпає кольорові відтінки, але бувають випадки й чорно-білого впровадження кольору в основу малюнка.

Найбільш поширеними місцями для нанесення татуювання з півонією на тілі дівчини служать: лопатка, рука, ключиця, бік або стегно. Більшість дам любить створювати яскравий акцент на дрібних деталях квітки й додавати до нього кристали або написи. Рідко, але точно на тілі дівчини розташовується і змія разом з цвітінням тату півонії на стегні. Все це спільно створює цілісність такого яскравого та унікального образу дівчини, що дозволить виділитися їй з маси людей.

тату пион с змеей

Найбільш поширеними місцями для нанесення татуювання з півонією на тілі дівчини служать: лопатка, рука, ключиця, бік або стегно.

Місця нанесення

Вибір зони нанесення тату безпосередньо залежить від розмірів ескізу і колірного рішення. На ключиці розташовують дрібні тату півонія, на плечі (тату на руці) і ікрі (тату на стегно) символічно поширюються ескіз тату з більш лаконічними й точними лініями одного великого малюнка. Тату на стегні містить півонії з іншими символами або тваринами та має середній розмір.

Вдалим розташуванням на тілі дівчини буде місце для тату на зап’ясті, де мінімалістичне рішення додасть своєї витонченості власниці прекрасної статі. В не залежності від зони нанесення і вибору потрібного місця цей бутон не втратить своєї ніжності та вишуканості.

тату цветка на запястье

Вдалим розташуванням на тілі дівчини буде місце на зап’ясті.

 

Вибір стилістики

Півонії значення тату і поширені стилі в нанесенні зустрічаються вкрай рідко, але у світі мистецтва татуювань є три популярних види для зображення цієї квітки. Найбільш поширеними стилями для зображення служать: японський, реалізм, акварельний стиль, а також графічний, в поєднанні з дотворком.

У наш час немає єдиної картини одного стилістичного рішення, багато майстрів люблять експериментувати та поєднувати не поєднувані деталі. Вони часто люблять змішувати перераховані види стилів у своїх роботах. Безпосередньо кожна робота такого майстра стає унікальним видом мистецтва на тілі людини.

кристальный пион

Найбільш поширеними стилями для зображення служать: японський, реалізм, акварельний стиль, а також графічний, в поєднанні з дотворком.

Чоловічий початок тату

На сьогодні християнська релігія теж шанує цю квітку і переплітає її з Благодатним образом Діви Марії. Східна культура яскраво виражає культ півонії для чоловіків. Вона уособлює квітку з лінією Ян. Самобутній прояв: героїзму, відваги, безстрашності, готовності йти на ризик притаманний цій рослині для хлопців. Справжні самураї поєднували на своєму тілі татуювання півонія з левами, тиграми або зміями й таким чином проявляли свою внутрішню гармонію між добром і злом, світлом і темрявою, які вічно борються в людській натурі.

Близько століття тому в західних країнах ця рослина була одним з головних амулетів мореплавців. Її символ шанували із захистом від бур, вона набрала чи малої популярності серед моряків і перевершувала за тематикою навіть якорі, русалки або іншу підводну символіку.

Моряки вірили в символічне і духовне поєднання цього образу на своєму тілі та всіляко з’єднували його з іншими елементами моря. В не залежності від походження татуювання з півонією — це яскрава натільна прикраса як для дівчат, так і для чоловіків. Вона несе в собі історію не одного знаменитого періоду і з’єднує минуле з реальним світом.

тату пион

Близько століття тому в західних країнах рослина була одним з головних амулетів мореплавців.

Подивіться галерею з фото-прикладами тату півонія

Задайте вопрос - мы онлайн!