Значення татуювання Пістолет

Значення татуювання ПістолетПістолет є символом свободи, серйозності і грайливості. Як татуювання використовується порівняно недавно, і тому рідко зустрічається. Підходить як чоловікам, так і жінкам, і відрізняється між собою розмірами і забарвленням. Жінки вибирають собі яскраві, барвисті і не великих розмірів зображення. А чоловіки воліють зображення дуже великих розмірів в однотонних і стриманих кольорах.

Пістолети зображують парними, в основному схрещеними в знак наслідування Дикому Заходу, і одинарними. Одинарні пістолети мають багато варіантів зображення, і служать психологічним захистом від образ і провокацій. Часто таке татуювання роблять військові, так як вони часто користуються зброєю, і вона символізує надію на майбутнє і служить спогадом про минуле.

Для тюремників тату пістолет має не просте значення. Вони її використовують, щоб підкреслити власну небезпеку, символізуючи загрозу, або як символ каяття, і може означати жаль про скоєні вчинки.

Залежно від зони нанесення і сенсу, який вкладається, значення буде різним. Наносять татуювання на місця, де зазвичай носять пістолет, на стегні, поясі і плечі. Це зухвалий і хуліганський вибір, властивий оригіналам.