Значення татуювання Підкова

Значення татуювання ПідковаЗ давніх часів вважалося великою удачею знайти на дорозі підкову і взяти її собі додому. На жаль, в нинішній час підкову на дорозі не знайти, і тому символ удачі можна придбати з допомогою татуювання Підкова. Причому, цей символ удачі цікавий як жінкам, так і чоловікам, і вважається, що приносить його власникові багатство і успіх.

Коріння історії про значення татуювання, йдуть в далеке минуле. У давні часи, римляни першими стали застосовувати підкову. Побудовані римськими католиками дороги, вимагали великої витривалості від коней. І тому римляни придумали підковувати їх залізом, для збільшення тягової сили, що дозволяло господареві економити гроші. Стародавні римляни так само вірили і в магічні властивості Підкови. Вони вірили, що зло можна прибити до чого-небудь.

Для селян залізо було великою рідкістю, і якщо комусь вдавалося знайти підкову на дорозі, то це вважалося великою удачею. Прикмета ця йде ще з тих часів, коли кінь був найбільшою цінністю, і не кожен міг дозволити собі підкувати свого коня, через  дорожнечу. Знайшовши підкову, ти повинен був взяти її і прибити над вхідними дверима.

Для мексиканців підкова недоторканна і тому підвішується дуже високо, її прикрашають стрічками і монетами. А італійці вішають підкову так, щоб її зачіпали при вході. На Сході, в Європі і Латинській Америці підкови вішають «рогами» вниз і вони як би «виливають» на мешканців будинку благодать. А англійці та ірландці навпаки, вішають підкови рогами вгору, рятуючись тим самим від “витоку щастя”. Китайці розміщують підкову в північно-західній частині будинку, щоб знайти удачу підтримки і заступництва.

Головне при нанесенні татуювання Підкова, це віра в придбанні удачі і успіху. Тому, така тату дуже популярна і несе в собі тільки позитивний сенс. Зобразити Підкову можна у вигляді перевернутої чаші, і тоді вона буде означати повну чашу, благополуччя і достаток. А зображена кінцями вниз, захистить вас від всіляких зол. Якщо зобразити Підкову у вигляді зростаючого місяця, це буде символізувати зростаюче багатство.

Ефектно також виглядає малюнок, виконаний в стилі Олд Скул. Таке татуювання виконується жирними контурами, чорною фарбою, а всередині дуже яскрава. Така тату завжди привертає увагу своєю барвистістю. Якщо ви хочете залучити удачу і успіх, виконати своє найзаповітніше бажання, досягти процвітання, стати володарем земних і неземних багатств, то татуювання із зображенням підкови, підійде найкраще.