ТАТУЮВАННЯ ПОГОНИ


Досвідчені майстри тату рекомендують всім бажаючим перш ніж зробити татуювання, попередньо обов’язково порадитися з професійним фахівцем. Досить часто відвідувачі тату салонів вибирають для свого татуювання місце на плечі, де зазвичай розміщуються Погони. І варіантів для такого місця, для таких погонів може бути дуже багато.

Варто зазначити, що такі натільні малюнки виглядають досить цікаво і ефектно на тілі людини. Особливо це актуально буде для чоловічої половини населення. Але важливо також розуміти, що тату з погонами може за своїм смисловим значенням підійти не кожному.

Звичайно ж, логічно уявити, що погони у вигляді тату роблять собі люди найчастіше пов’язані з армійським життям, військовою тематикою, службою. Такими малюнками на тілі вони можуть підкреслити для себе і для всіх оточуючих свою любов та відданість роботі, захисту своєї країни і людей в ній. Така ідея підійде сміливим, сильним і відважним молодим людям.

Але разом з тим, з усіма позитивними асоціаціями з тату Погони, існує і негативний сенс. Приміром, дуже часто такі тату роблять собі представники кримінального світу. Вважається, що такі татуювання відносяться до тюремних наколок.

Прийнято вважати, якщо на плечі набита тату з якимось званням, швидше за все, тут мова піде про колишніх ув’язнених. Цікаво, що такі малюнки скоріше свідчать про авторитетність людини в цьому кримінальному середовищі.

Існують деякі загальновизнані значення татуювання у вигляді погонів в тюремному світі. По-перше, це може бути знак, що людина відмовляється повертатися на правильну дорогу, поміняти спосіб життя, виправитися. Прийнято вважати, що такі тату частіше роблять грабіжникам, вбивцям, тим, хто скоїв тяжкі злочини. З такою тату вони намагаються показати своє ставлення до власної персони, мовляв, вони еліта кримінального суспільства.

Але і заковика в тому ще, що не всі хто відсидів, в принципі мають право на подібну тату Погони. При чому такими юдьми не обов’язково повинні бути досвідчені, пережили десятки років ув’язнення в місцях не настільки віддалених. Такі тату можуть “заробити” і навіть молоді хлопці, неповнолітні, які відбували срок у виправному закладі суворого режиму більш, ніж п’ятдесят днів. Також можна отримати погони, після «відсидки» довгий час в ізоляторі.

Ідея, сюжет, зображені на погонах можуть бути абсолютно різними. Це може бути хижа тварина, ікла, мечі і черепа, також багато іншого, що може символізувати владу, силу або агресію…

Наявність в ескізі татуювання Хреста може свідчити, що його володар не кається в скоєних ним злочинів. Більш того, людина цим може навіть пишатися! Звичайно ж, такий малюнок на тілі може бути сигналом, що варто уникати спілкування з такою людиною або бути з ним гранично акуратним і обережним.

Дуже часто погони доповнюють різними текстами, написами. Якщо набито слово “СЛОН”, це може говорити, що ув’язнений хоче вчинити розправу над людиною Закону. Хоча звичайно ж, такий напис роблять рідко, щоб не привертати до себе зайву увагу від їх наглядачів у в’язниці.