Особливості татуювання портрет

Якщо вірити тату-майстрів, з неймовірною швидкістю набирають популярності татуювання із зображенням портретів знаменитостей або близьких, дорогих людей. Як частина образотворчого мистецтва, портрети відомі ще з найдавніших часів. Вважається, що свій початок портрети беруть ще з часів Античного світу. У той час часто малювали різних вельмож і фараонів, царів і імператорів. На сьогоднішній же день, портрет швидше використовується як елемент в дизайні інтер’єру, частина художньої літератури або мистецтво татуювання.

Якщо Ви вже твердо мають намір відвідати тату-салон, щоб набити на своєму тілі татуювання із зображенням чийогось портрета, перед Вами відкриваються кілька плюсів:
Ви запечатліть образ рідної, близької по духу, коханої людини на своєму тілі, який буде з Вами завжди поруч по життю.
Ви апріорі будете не таким як всі, зі своєю родзинкою і особливістю. Адже основна більшість бажаючих зробити собі татуювання вибирають прості малюнки, нехитрі, нескладні ескізи. Найчастіше, це звичайні написи. А татуювання з портретом завжди буде нести индивидиульность характеру людини.
Набитий на тілі людини портрет завжди розповість Вашому співрозмовнику про Ваші погляди на життя і цінності. До того ж, з такою тату завжди знайдеться більше приводів для знайомства і тем для розмови.
На сьогоднішній день, відомо досить велика кількість технік виконання, в яких малюють портрети. Це може бути імпресіонізм, ретро, реалізм, карикатура або безліч інших стилів. Тому шанси не зустріти іншу людину з точно таким ж татуюванням, як і у вас зростають з більшою ймовірністю.
Але варто також і помітити, що важливим фактором в тату портрета є якість виконання тату, наскільки оригінал відповідає своїй копії на шкірі. Так що звертатися з таким дорученням варто тільки в професійні салони з досвідченими і перевіреними тату-майстрами. Найкраще вибрати того майстра, який вже стикався з подібним завданням і результат вас задовольнить.
Фахівці відзначають, що в портреті можна вмістити не тільки голову і плечі людини, але і намалювати його на весь зріст. Для більшої правдоподібності і реалізму майстра тату-салонів рекомендують зображати портрети на тлі природи або іншого інтер’єру. Особливу увагу потрібно виділити для жестів і міміки людини на портреті.