Значення татуювань птахів

Споконвіку птахи були символом свободи, мрії, духовної сили. Ширяють в небесах птахи ніби вселяли впевненість, що все неможливе можливо!

Якщо говорити саме про традиції мистецтва тату, то найчастіше їх зображують польоті, в польоті. Вони можуть символізувати собою будь-які ідеї і думки, які може собі придумати носій татуювання. Хоча зазвичай цей малюнок має значення любові до життя, красу, прагнення вгору.

Безумовно, птахи викликають у кожного з нас асоціації з польотом і небом, повітрям. Хоча може і налякати той факт, що в багатьох культурах світу, не виключенням було і християнство, у вигляді птахів зображували образ душі померлої людини. Також існувало переконання, що птахи пов’язують небо і землю, людей і богів.

Хоча, звичайно ж, кожному виду птиці можна приписати своє окреме значення і смислове навантаження. Кожен їх вид має власний ряд якостей, властивих саме йому. Наприклад, лебідь — знак любові і ніжності, вірності; орел — гордість, незалежність; фенікс символізує безсмертя людського духу. Дуже часто зображення на тілі людини у вигляді птахів вважаються дуже сильними і потужними оберегами від життєвих негараздів.

Також існують якісь прикмети, що птахи віщують хвороби. В основному, це мова йде про воронах і грифах. Хоча не варто наганяти паніку, адже найчастіше, в більшості випадків Птахи-знак позитивний і доброзичливий. У християнстві птах голуб є символом Святого Духа.

Також можна знайти таке значення, як добра заздрість і бажання досягти неймовірних висот, прагнення до досконалості.

Набивати татуювання птахів можна і чорно-білі і кольорові. Однаково популярними на сьогоднішній день є обидва варіанти. Також дуже великий і вибір місця для нанесення таких малюнків – це миє бути і руки, і плечі, і ноги, і спина, і будь-яке інше місце приховане від чужих очей або виставлене напоказ.

Нерідко зустрічається, коли набивають малюнок не однієї тільки пташки, а цілої зграї. В основному, таке зображення символізує рух, швидкоплинність життя, бажання все встигнути і всього домогтися, не дивлячись ні на які перешкоди уготовленные долею.