Татуювання приваблюють роботодавців

Татуювання приваблюють роботодавцівОригінальні малюнки на тілі сприяють людям у пошуках роботи! Це було експериментально доведено дослідниками Університету Сент-Ендрюса, який знаходиться у Великій Британії.

Дослідники проводили цікаві випробування. В ході них близько двохсот чоловік керівних посад підбирали співробітників в свої компанії.

Випробуваним надали фотографії чотирьох чоловіків і чотирьох жінок у віці від 30 до 40 років. Також перед цим половині з них зробили творчі тату, домалювавши їх на комп’ютері. Фотографії кандидатів на роботу надали роботодавцям. Їм дали можливість оцінити кандидатів від одного до семи балів. Підсумки показали, що шукачі з татуюваннями більше сподобалися бажаючим запропонувати роботу. Варто відзначити, що при цьому кандидатам з тату найчастіше пропонували посаду бармена. Фахівці тату-салону Альянс стверджують, що люди з татуюваннями на видних місцях тіла можуть запросто розраховувати на роботу в клубах або барах. Більш того, татуювання сприяють у пошуках роботи людям, які мріють про творчу роботу. Хоча ті ж дослідники і попередили, якщо люди чекають кар’єрного просування, тату рекомендується робити тільки на місцях, які легко можна сховати під одягом.

Під час опитування, роботодавці дали більш високим балом оцінили фотографії з татуюваннями. Середній бал для чоловіків з татуюваннями – 5,07, без татуювань – 4,38. Статистика для жінок наступна: з тату — 5,14, без тату – 4,51.

Коли випробуваних попросили пояснити зроблений ними вибір, вони відповіли, що люди з малюнками сприятливо впливають на репутацію фірми, залучають нових клієнтів. Особливо тату допоможуть тим, хто шукає роботу в організаціях, чиєю цільовою аудиторією є молодь. Також татуювання будуть бонусом шукачів посад в деяких магазинах, барах і нічних клубах. Наприклад, роботодавці абсолютно не можуть уявити собі бармена без татуювань. Але все ж, це повинні бути тільки якісні татуювання.

Вчені прийшли до висновків, що тату приваблюють роботодавців, які прагнуть зацікавити молоду клієнтуру. Але при цьому, жодна компанія не погодилася б взяти на роботу людину з зухвалими тату, сексуальними образами, малюнками, підтримують фашизм, сатанізм, сектантство, зазивають до дискримінації або вживання спиртного або дурманних препаратів.