Тату зірок російської естради

Тату зірок російської естрадиНа тілі багатьох знаменитостей красуються татуювання. Для «зірок» це не просто прикраса, але і спосіб звернути на себе увагу.

Безсумнівним лідером за кількістю татуювань є Тіматі. Свою першу тату зробив у Лос-Анджелесі, де жив кілька років. В даний час його тіло покрито більш ніж на 75 %. Серед них велика кількість черепів з мікрофонами, написи «The Boss» і «Moscow City» розташовані на спині. Ну і звичайно найбільш значущою є напис на тілі відомого артиста -«Black Star».

Горщик з легендарної групи «Король і Шут» зробив кілька тату. Перша «Джокер» була зроблена в 20 років. Далі була зроблена голова диявола, що виростає з дерева, яка представлена на обкладинці диска «Будь як вдома, подорожній». На цьому співак не зупинився і зробив анархію на хресті і сім мертвих друзів (у вигляді черепів).

Гарік Сукачов не став виділятися і зробив всього одну тату “Сонце” на правому плечі. На зоні така наколка означає «привіт злодіям».

Макаревич зробив лише одну тату, яка не несе особливого сенсу для всіх оточуючих. На лівому плечі зобразив акулу, яку за його словами мало не зловив за хвіст, коли купався в морі. Однак у американців дана тату означає хитрість і жорстокість.

Земфіра знаменита своєю тату у вигляді букви ” Z ” поміщеної в коло. Розташована тату на правому плечі. Зробила її співачка, як тільки почала співати. Зі слів самої Земфіри, даний малюнок приносить їй тільки удачу і оберігає від злих духів.

Жанна Фріске, безсумнівний секс-символ російської сцени має на своєму тілі невелику тату, у вигляді синьої перлини, яка означає любов і красується трохи вище куприка. Зроблена була тату в Майамі.

Татуювання зірок іноді бувають досить оригінальними, ось наприклад Сергій Звєрєв, віддає данину моді теж не пройшов повз і зробив собі татуювання на лівому плечі. Це його особистий автограф, все в дусі «зірки гламуру».

Чорний вензель, розташований на тілі відомої солістки групи «Тату» Юлі Волкової в один момент став причиною великого скандалу . Дійшло до того, що в Лондоні палили її плакати і бойкотували йти на її концерти. Вони стверджували, що «вензель» це «аллах», священний знак тільки для мусульман. Однак керівництво групи заявило, що на спині у дівчини красується слово «любов», яке представлено в каталогах тату-салонів. Пізніше Юля зробила собі ще одну тату на спині, зображення в стародавньому стилі мокмаури.

Замикає список Тетяна Овсієнко, на лівому плечі якої красується великий вовк-символ доблесті і честі.