Значення татуювання Роза вітрів

Значення татуювання Роза вітрівТатуювання Роза вітрів має дуже багату історію. З часів розвитку мореплавства, стали з’являтися перші зображення цього символу. У морі, для моряків, ще до появи компасів, головними орієнтирами під час плавання, були зірки і напрямок вітрів. Тому татуювання на тілах моряків стали символом вказівки цілі, які нагадували про те, що навіть при важкому життєвому шляху, потрібно йти до своєї мети. Ця шестикутна зірка стала для них своєрідним оберегом від небезпек, і вважалося, що вона вкаже на правильний шлях у плаванні, і вкаже напрям до рідного дому. Трохи пізніше, татуювання Роза вітрів стало вважатись емблемою високої нагороди, відзнакою і доблесті, по ньому можна було судити про власника, який живе за своїми принципами і ніколи їм не зрадить. Також таке татуювання наносили Пірати, адже все їхнє життя проходило в морі, і їм необхідно було мати орієнтир серед безкрайніх вод. Татуювання Роза Вітрів, для них символізувало твердість характеру, безстрашність і якусь частку агресії.

Утворене з двох слів, словосполучення Роза вітрів, має дуже важливий символізм. Троянда є символом непорочності і досконалості, а Вітер – покажчик напрямку руху. Тому така татуювання підійде людині з широким кругозором, мандрівникові, любителю екстриму і пригод, не бажає сидіти на одному місці, шукає змін.

Але є і ще одне значення такого татуювання, пов’язане з кримінальним світом. Татуювання Роза вітрів, серед ув’язнених, дозволяють собі носити тільки авторитети. Наприклад: тату на колінах говорить про те, що власник не стане на коліна перед законом, на плечах – «Злодій в законі», а підключичні позначають «Заперечувала» (хто не визнає тюремні порядки).

Татуювання Роза вітрів має і інші значення, і є символом удачі, везіння і благополуччя. Вважається, що для власників такого татуювання фортуна завжди повертається до них обличчям і проблеми вирішуються з легкістю. Такі люди вважаються улюбленцями долі. Роза вітрів яскраво символізує щасливе завершення шляху і ризиків, пов’язаних з подорожами, а також правильний вибір шляху. Ще вона може символізувати повернення додому, і удачу, необхідну в дорозі.

Ефектно виглядає на плечі або на руці. Татуювання Роза вітрів, може мати й латинські букви, які позначають чотири сторони світу: північ, південь, захід і схід.