Історія і значення татуювання троянда

Історія і значення татуювання трояндаТатуювання троянда має кілька значень: це і краса, і любов, і слава…

Ще з давніх часів значення такого малюнка на тілі несло з собою дуже глибокий і навіть таємничий сенс. Серед всіх існуючих квіток, які вибирають для тату, троянда вважається найкрасивішою і популярною. Зауважимо, що поширене це зображення як серед жінок, так і серед чоловіків.
Цікаво, що такий малюнок поєднує в собі і пристрасть, і в той же час жіночу чистоту і святість. Троянда — втілення як позитивних, так і негативних якостей людської душі.

У західних країнах вона є мало не аналогом східному лотосу, який вважають там святою квіткою. У поминальних традиціях троянда уособлює вічність, пам’ять про минуле … Часто ця квітка була також символом якоїсь потаємної таємниці.

Якщо говорити окремо про кожен елемент квітки, то сама квітка з пелюстками символізує собою славу і красу, листя-символ радості, а шипи — смутку і туги. Варто відзначити, що навіть Папа Римський вибрав своєю емблемою золоту троянду, яка позначає досконалість! Червоні троянди, природно, символізують любов і пристрасть, білі — знак вірності і духовності, синя несе значення чогось незбагненного, а жовта, часто можна почути цю фразу в сучасних піснях і фольклорі, вісник розлуки.

У деяких навчаннях і культурах вважають, що троянда символізує собою мудрість і відродження душі після смерті. У Китаї її люблять за її неповторний аромат і вважають знаком процвітання. В єгипетській культурі троянди приносили в дар богині Ізиді, вони символізували чисту і вірну любов. У грецьких традиціях можна помітити, що квітка була емблемою богині Афродіти. І також була символом вічної любові. Багдадська троянда мала кілька кіл: перший-символ закону і права, другий-дорога, третій-навчання. Разом усі кола цвітіння втілювали істину і ім’я Аллаха.

Існує також безліч таємничих і захоплюючих історій з різних країн світу, в яких згадується саме ця квітка. Багато згадають історію з перської культури про солов’я, який закохався в троянду і цілими днями співав їй про свої почуття. У підсумку, соловей все-таки помер від шипів улюбленої квітки… Тому троянду також вважають недосяжною музою, джерелом творчого натхнення.

Також з трояндою пов’язують вічність смерті і воскресіння. У римській культурі вважали, що зів’яла квітка є символом потойбічного світу тіней. Безліч світових поетів, письменників, художників і музикантів присвячували свої твори саме Розі!

Не дивно, що троянда навіть є частиною герба і емблеми деяких країн світу.

Безумовно, значень і варіантів татуювання троянди є безліч! Заходьте за посиланням і вибирайте свій ескіз для тату троянди разом з досвідченими і професійними майстрами!