Священик відкрив тату-салон прямо в церкві

Священик відкрив тату-салон прямо в церквіІм’я Бентлі пов’язане з тату-салоном і організацією боїв без правил. Американський священик Стів Бентлі зі штату Мічиган на початку нинішнього року відкрив в стінах святого храму, в якому він несе службу, тату-салон. Про це було опубліковано в мічиганському журналі The Flint Journal.

Зі слів священика, мета створення такого салону продиктована його бажанням залучити в лоно церкви все більше і більше людей, особливо молоді, які до цього сторонилися церкви і не бажали відвідувати служби.

За переконанням отця Стіва, натільні малюнки, тобто татуювання – абсолютно нешкідливі і вони нічим не суперечать церковної моралі, більш того, татуювання – це один з повноцінних видів прикладного мистецтва, і має право займати окрему нішу в культурі різних країн, особливо, що вона має багатовікову історію. Батько Стів також вважає помилковим пов’язувати татуювання з девіантною поведінкою-проституцією, порнографією і наркоманією.

Сам Бентлі має два татуювання. Одна з них була зроблена до того, як відкрився прицерковний тату-салон, а ось авторство другий-належить майстру, що працює в церкві.

Бентлі зізнається, що його церква відрізняється від традиційних церков. Проте завдяки цій нестандартності, вважає священик, вона, можливо, зможе залучити під свій дах більша кількість людей, зайняти в їх житті особливе місце і змінити їх.

Діяльністю священика-новатора також була зацікавлена Associated Press . Згідно з даними опублікованими даними інформаційно-новинним агентством, прихід церкви становить близько 1000 осіб, при цьому недільні служби регулярно відвідують 500 осіб.

Звичайно, Стів Бентлі усвідомлює, що не завжди люди, які відвідали тату-салон , стануть його постійними парафіянами, однак він упевнений, що при правильній роботі з ними, наприклад, за допомогою цікавої бесіди про сенс життя і про існування бога, можна в свідомості невіруючих щось змінити, завоювати їх симпатії, зацікавити, і це може стати приводом для повторного відвідування церкви.

Священик Стів Бентлі вирішив не обмежуватися створенням тату-салону. Приміщення церкви він також дозволяє використовувати як автомайстерню, а також тут час від часу проводяться бої без правил. При цьому, Бентлі вважає, що дозволяючи використовувати будівлю церкви в громадських цілях, він приносить користь суспільству. Адже будівля, на яку було витрачено близько мільйона доларів, в основному пустує, і тільки у вихідні тут проводяться служби. Священик Стів Бентлі вважає, що немає нічого поганого в тому, що він вирішив використовувати приміщення храму більш раціональним способом. Можливо, він і правий, проте не зрозумілий його дивний вибір.