Як вибрати кращий тату-салон в Києві?

Як вибрати кращий тату-салон в Києві?

У наші дні можна побачити безліч реклами, що пропонує послуги студій татуювань, а також спеціалізованих салонів. Пошук салонів зовсім не є проблемою, але ось знайти дійсно кращі тату салони Києва – питання зовсім інше. Далеко не завжди вдається з першого погляду зрозуміти, який салон володіє грамотним персоналом і якісним технічним оснащенням.

Якщо ви вирішили зробити перше своє татуювання, то варто діяти за наступною схемою. Для початку займіться складанням невеликого списку салонів (тату-студій), в які вам хотілося б звернутися. З такою метою варто виконати пошук в мережі Інтернет, розпитати порад знайомих і друзів, перевірити газети на предмет рекламних оголошень. Після того, як складання списку закінчено, слід відвідати всі ці салони (студії тату).

Перш ніж зайти всередину тату-студії, чітко усвідомте, що ви є клієнтом і цілком оплачуєте роботу майстрів. Тому не треба соромитися атмосфери салону, порад майстрів або постійних клієнтів. Однак не потрібно квапити майстра, так-як у хорошого майстра часто буває черга і тривале спілкування з кожним клієнтом! Зовні тату-майстри можуть створювати враження досвідчених, давати поради в кілька грубуватій і нетактовній формі, але головне подивитися його портфоліо, яке і покаже наскільки досвідчений фахівець перед вами. Знімки попередніх робіт допоможуть вам отримати своєрідну гарантію якості на результат, і обрати незвичайні ідеї малюнків. У тому випадку, якщо майстер не може надати портфоліо, слід всерйоз задуматися про те, чи має сенс робити татуювання саме в цьому салоні.

Цілком можливо, що в салоні вам зустрінеться грубуватий майстер. В цьому випадку ви можете без докорів сумління піти. Процес нанесення малюнка повинен бути значущою і приємною подією і ніяк не повинен коштувати вам витрачених нервів.

Огляньте внутрішнє оздоблення салону. Особливу увагу приділяйте тому, наскільки в ньому чисто. Якщо зовнішнє враження салон справляє досить непогане, то можна переходити до розмови з майстром. Безліч майстрів дійсно можуть надати значну допомогу, якщо розуміють, що це татуювання – перше у вашому житті. Проте обов’язково враховуйте, що майстер не повинен бути єдиним для вас джерелом корисної інформації. Варто попередньо зайнятися вивченням татуювання особисто, обзавестися деякою інформацією про її значення.