Як вдало вибрати тату зі змістом

Більшість татуювань – не просто малюнки, а спосіб передачі послання оточуючим. Перед походом в салон ознайомтеся з ідеями з глибоким змістом, це допоможе не помилитися з вибором. Деякі ескізи несуть значення, яке не відповідає їх зовнішньому вигляду і створюваному враженню: зловісні виявляються позитивними, а симпатичні можуть суперечити вашому характеру і прагненням.

ЗМІСТ:

тату со смыслом

СМИСЛОВІ ОБРАЗИ

Часто люди вважають за краще наносити на шкіру вельми символічні образи: міфічних персонажів, етнічних амулетів і тп. Розберемо найпопулярніші з них.

 • Ангел
 • Ловець снів
 • Космос
 • Череп
 • Дракон
 • Анубіс

Зазвичай ангела зображують з жіночим обличчям, він символізує вірність, внутрішню чистоту, любов, духовну силу. Це надійний оберіг від негативної енергії і злих людей. Нерідко чоловіки зображують у вигляді ангела улюблену жінку або маму, щоб вона дбала про чоловіка або сина, зберігала від бід.

тату ангелАнгел символізує вірність, внутрішню чистоту, любов, духовну силу.

І реальні ловці снів, і їх зображення мають однаковий символізм – захист. Людина, яка вибрала цю ідею, завжди захищена від негативного енергетичного посилу і злих людей.

Космічні татуювання символізують спокій, гармонію, безтурботність, відсутність суєти. Людина, яка зробила тату космонавта, – врівноважена, умиротворена, безконфліктна. Але не позбавлена хоробрості і цілеспрямованості, готова прийти на виручку. Любить подорожувати, відчуває сильний зв’язок з природою.

Татуювання череп не несе нічого негативного, нагадує про швидкоплинність і циклічності життя, про невблаганний плин часу. За смертю слідує відродження.

тату драконДракон – символ мудрості і мощі, спрямованої в позитивне русло.

Набивати череп прийнято в байкерському середовищі, тут він сприймається як символ свободи, впевненості, визначеної долі. Це нагадування для байкера про необхідність цінувати кожен день.

Незважаючи на зловісний вигляд, дракон – символ мудрості і мощі, спрямованої в позитивне русло. Ескіз вибирають люди духовно розвинені, що не втрачають людяність при всій своїй силі і владі.

Анубіс – бог загробного світу і покровитель лікарів, незважаючи на похмурість зовнішнього вигляду, несе позитивну енергетику. Тату Анубіс – символ справедливості, Покажчик вірного життєвого шляху, талісман для працівників медицини. Найбільш ефектно виглядає на нозі і плечі.

космос тату

СИМВОЛИ І ЗНАКИ

Для багатьох зображення на шкірі – не просто прикраса, а важливий знак, який несе щось особисте. А тому часто наносять відомі символи, такі як:

 • нескінченність
 • трикутник
 • напис

Нескінченність. Сенс тату у вигляді перевернутої вісімки – щось, що повинно тривати нескінченно: любов, дружба, благополучний етап життя. Нерідко невеликі парні знаки роблять на руці закохані, тим самим підкреслюють відданість, щирість почуттів.

тату треугольник

З релігійної точки зору геометрична фігура – трикутник символізує Святу Трійцю. У іудеїв це – знак досконалості, у древніх єгиптян – мудрості, у греків – чоловічої сили.
Сенс трикутника змінюється, якщо фігуру доповнити смисловими елементами:

 • коло – сверхрозум;
 • око (всевидюче око) – божественне осяяння.

Тату написи не втрачають актуальності багато років. Кожен вкладає в напис свій символізм.

тату глаз

Вибір варіантів написів зі змістом великий:

 • глибокодумні тексти на латині та інших стародавніх мовах;
 • цитати зі змістом, вимовлені великими людьми;
 • фрази зі значенням з улюблених пісень і фільмів;
 • азіатські ієрогліфи.

Слова зі змістом на будь-якій частині тіла виглядають красиво: маленькі і легкі – на кисті, шиї, грудях, хитромудрі і довгі – на спині, стегні. Головне – розберіться з перекладом іноземної фрази, щоб не осоромитися.

тату надпись

ПРЕДМЕТи

Часто звичайні повсякденні предмети можуть мати дуже цікавий символізм в якості образу для натільного малюнка. Приміром:

 • компас
 • якорь
 • годинник
 • діамант

Компас як символ не використовується в прямому значенні, сьогодні це – образотворча метафора, яка вказує на пошук життєвого призначення, на принциповість і вірність ідеалам.

тату якорь

Якір – ще одна метафора, що означає суворе дотримання принципів, впевненість у виборі, твердість життєвої позиції. Людина, яка вибрала якір, чітко слідує обраному напрямку, не схильна борсатися на хвилях життя, вірна сім’ї, піклується про дітей.

Раніше Морські татуювання зі змістом робили моряки, мандрівники, першопрохідці. Вважали їх оберегом, що допомагає боротися в дорозі, слідувати до кінця, повернутися додому цілим і неушкодженим.

Годинник символізують витікаючий час, постійне перебування світу в русі, нескінченність і мінливість сущого. Татуювання роблять як нагадування про значущу подію або вказівку на неминучість смерті. Годинник – своєрідний натяк про необхідність не втрачати дорогоцінний час, робити кожен день наповненим.

тату часыГодинник символізують витікаючий час, постійне перебування світу в русі, нескінченність і мінливість сущого.

Що означає татуювання залежить від деталей:

 • годинник без стрілок – відсутність сенсу життя;
 • циферблат без цифр – жаль про витрачені даремно роки.

Діамант. Дорогоцінний камінь з ідеальними гранями – талісман для здобуття авторитету, багатства, успішності, досягнення заповітної мети. Він підходить для стійких, самостійних, сильних особистостей.

Оскільки бездоганно чистий і прозорий діамант символізує чесність і порядність, його наносять на руку закохані і молодята як парні маленькі тату зі змістом вірності.

тату бриллиант

КВІТИ

Одна з найпоширеніших картинок, що зустрічаються на тілі – це квіти і рослини. І це не випадково, адже крім своєї естетичної привабливості, кожен з них має цікаву символіку. Розберемо наступні образи:

 • троянда
 • лотос
 • сакура
 • півонія
 • дерево

тату цветы на рукахСенс квітів пов’язаний з любовними перипетіями. Тату троянда означає Щастя в любові. Чорна квітка – втрата коханого. Роза з шипами – нерозділене кохання, нещасливі стосунки. Прийнято робити пишну квітку тату на передпліччі або іншому помітному місці.

Лотос – це тату з сакральним символізмом, означає заступництво вищих Сил, встановлення міцного зв’язку з Космосом, відродження. Дівчата набивають лотос, щоб вказати на душевну і тілесну чистоту, невинність, жіночність.

Сакура – суто жіноче татуювання, яке прийнято робити на ключиці або стегні. Означає, що жінка вільна, розкута, готова до відносин. В Японії сакура символічно пов’язана з самураями, її значення – сила духу.

тату цветыПівонія – квітка з чоловічою енергетикою, привертає успіх і благополуччя. Популярні тату півонії з великими бутонами, оскільки вважається, що вони притягують більше позитиву.

Значення квітки Різне в залежності від статевої приналежності носія:

 1. для хлопців – оберіг від неприємностей, талісман спокійного життя і фінансового благополуччя, вказівка на хоробрість, цілеспрямованість, розсудливість;
 2. для дівчат – символ справжньої краси і чистоти, талісман в пошуку другої половинки.

Дерево символізує циклічність існування, єднання небесного і земного. Рекомендується оптимістичній, навченій життям людині з сильною інтуїцією.

тату цветы на спине

ТВАРИНИ ТА ПТАХИ

З моди tattoo культури ніколи не вийдуть представники фауни, зокрема, найпопулярніші:

 • метелик
 • Божа корівка
 • сова
 • ворон
 • вовк
 • слон
 • змія
 • павук

Тату метелик символізує звільнення, відродження, початок нового етапу життя. Як прекрасна Комаха народжується з кокона, так людина докладає зусиль, щоб змінити життя, стати краще, домогтися заповітних цілей.

тату птица

Символіка татуювання сонечко – удачливість. Сонечко рекомендується тим, хто бажає домогтися більшого, стати фінансово забезпеченим.

Сова символізує мудрість, проникливість, високий інтелект. Сову часто набивають люди, які мають високу інтуїцію, дар передбачення.

Чорний птах ворон асоціюється з містикою, зловісною таємницею. Насправді у тату ворона те значення, яке вклав в нього носій:

 • позитивне – розум, інтуїція, довгожительство;
 • негативне – руйнування, самотність.

Тату вовка чи лева вибирають люди безстрашні, мужні, зі стрижнем всередині. Вони принципові, незалежні, волелюбні. Татуювання може використовуватися як талісман, що дає впевненість в складних життєвих ситуаціях.

тату лев

Слон – могутню тварину вибирають люди сильні, авторитетні, але мудрі, спокійні, врівноважені, надійні захисники сім’ї. Такі особистості звикли вирішувати проблеми розумом, а не силою.

Символіка татуювання змія: мудрість, проникливість, прозорливість. Ескіз вибирає людина, що має або бажає знайти такі якості.

Павук – істота з вісьмома лапами символізує стабільність, стійкість положення, успішність. Його вибирають люди практичні, акуратні, креативні, в роботі старанні і педантичні.

Вибір образу зі змістом повинен бути ретельним. Подумайте, чи буде значення татуювання актуальним через кілька років, або пріоритети і бажання зміняться. Вибирайте ескіз, сенс якого залишиться важливим на все життя.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ ЗІ ЗМІСТОМ

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...