Значення тату сова

Значення тату соваОдним з видів татуювання птахів є зображення сови. Значення він має наступне – мудрість, самотність, смерть…

Через свій нічний спосіб життя, навколо цієї хижої птиці ходило багато небилиць і страшних історій у всіх народах світу. Ними лякали, їх боялися, від їх голосу все завмирали, а світяться в ночі очі сов і зовсім приводили в безумство. Саме з цієї причини ніхто і не дивується, коли кажуть, що сова – злий птах і поганий знак. Сов звинувачували у зв’язку з чорною магією і чаклунством, називали передуванням смерті, печалі і бід.

Однак, варто також відзначити, що існували народи і віри, де сов навпаки шанували і оберігали. З цієї причини до поганих значень і символів цього птаха додалися і нові-мудрість, розум, радість.

Стародавні кельти також сприймали сов як зло, як вісник смерті, називаючи її трупної птахом. Китайці не стали винятком і теж вмістили в її образі все погане – янь. Безумство, але в Китаї вважали навіть, що сови здатні виклювати очі матерям, від того їх остерігалися ще більше.

А ось, наприклад, індіанці навпаки любили сов і приписували їм тільки позитивні якості і значення. Цю птицю вважали неймовірно розумною і мудрою, вірили, що вона здатна бути надійним захистом, оберігаючи їх в ночі. Для них сова була своєрідним оберегом. Навіть, чого варто, згадати міфи стародавніх Греції і Риму. Богиня мудрості Афіна завжди тримала при собі саме сову. До неї ставилися як до провидиці, адже тільки вона могла бачити в нічній темряві. Фактом залишається те, що сову часто зображували на монетах Греції. Саме завдяки цим історіям і цій культурі сьогодні прийнято вважати сову символом мудрості. Більш того навіть безліч казок і фільмів зображують сову саме як вчителя або вченого. Позитивний образ цей птах заробила в Греції.

Погодьтеся, птах, яка живе тільки вночі викликає багато питань, вона загадкова і незбагненна розуму. У християнстві її наділили чином нечистої сили і зла, чаклунства і безвір’я. Індуїзм наділив їх значенням космічної духовності. У країнах Африки сов також не шанують, вони вважають їх помічниками відьом, які глумляться над могилами померлих. Індія відома своєю думкою, що сови є провідником людських душ в інший світ.

Мексиканці сприймав птаха як знак нічного холоду і темряви. В Єгипті її вважали зв’язком між світом земним і небесним. Японська культура, природно, багато в чому солідарна з китайською. У них також прийнято вважати сов поганою прикметою. Готи впевнені, що сова – це знак неуспокої душі.

Напевно, ви вже й самі переконалися, що значення такого татуювання може бути кардинально різним. Тому, найголовніше – це те, що ви самі закладаєте в її сенс. А в цьому Вам з радістю допоможуть кращі тату майстра Києва.