Тату-статистика. Вчені провели опитування серед татуйованих

Тату-статистика. Вчені провели опитування серед татуйованихЗа твердженням кращих фахівців з тату в Києві, кожен день приходить до них близько десяти клієнтів, охочих, зробити тату, видалити або перекрити невдале татуювання. Така кількість бажаючих просто вражає, наскільки ж популярним стало тату мистецтво в сучасному світі!

Мабуть, було б досить цікаво дізнатися таку статистику, як скільки людей на рік / день робить татуювання в нашій країні? Кого більше-чоловіків чи жінок? Який середній вік і яке соціальне становище, професія переважає серед татуйованих і так далі? На жаль, в Україні соціологи цим питанням не особливо цікавляться. Тому нашої з Вами статистики на даний момент ще не існує.

Але на відміну від нас, в США таке опитування було проведено і нам відомі результати цього дослідження. Як вони стверджують, популярність натільні малюнки почали набирати ще з шістдесятих років. Це пояснюється популярністю на той час рок-культури. А, як відомо, рокери часто хулігани, намагаються показати свій протест і виклик суспільству. І в цьому часто їм допомагали не тільки секс, наркотики і рок-н-рол, а й татуювання.) І, звичайно ж, багато було і послідовників, фанатів, які наслідували своїх кумирів і перебирали багато звичок, особливостей у них.

І ось на сьогоднішній день можна вже скласти якусь статистику. Наприклад, дослідники з’ясували, що не менше 15 відсотків Америки мають на тілі як мінімум одне татуювання. З них тільки 10 відсотків людей більш зрілого віку, в районі 40-60лет. Інша справа молодь, понад 30 відсотків опитаних людей, до 35 років, мали на своєму тілі татуювання. А це кожен третій, на хвилиночку! І ця цифра з кожним днем і роком тільки збільшується. Мабуть, на сьогоднішній день можна простежити збільшення інтересу до цього мистецтва.

У ході опитування також було з’ясовано, чому, яка причина такої схибленності на татуюваннях. Отже:

1. Майже 70 відсотків опитаних причиною свого рішення зробити татуювання назвали бажання стати більш привабливим, поліпшити свою зовнішність.

2. Також відсотків 60 підтвердили, що розраховували за допомогою натільного малюнка підвищити своє соціальне становище.

3. Насилу віриться, але лише 30 відсотків опитаних назвали причину — виділитися з натовпу, серед оточуючих, стати унікальним і оригінальним.

4. Також 30 відсотків респондентів підтвердили, що тату для них стало знаком початку нового життя і змін у житті.

Зауважимо, що люди могли на одне питання давати кілька відповідей, якщо вони їм підходили. Приємно, що в більшості випадків, причина була позитивна, оптимістична. Але не можна також не згадати про таку причину, як перекриття деяких недоліків проблемної шкіри людини — шрамів, рубців і т. д. Але, в будь-якому випадку, до вибору як ескізу для тату, так і вибору свого майстра, варто поставитися дуже уважно. Краще поспілкуватися з ним попередньо і обговорити всі нюанси і деталі. Довіртеся фахівця, щоб в майбутньому не розчаруватися і не пошкодувати про своє рішення.