Значення тату Велес

Якщо Ви вирішили зробити собі татуювання, варто дуже уважно підійти до вибору самої ідеї, ескізу тату, так і до вибору майстра і салону, де все це можна буде реалізувати, при чому якісно і професійно.

Досить часто клієнти тату-салонів приходять з бажанням зробити собі тату з зображенням портрета знаменитих особистостей, міфічних персонажів, богів. Може здатися цікавим варіант татуювання якогось певного бога, який особисто Вам більше до душі. У давні часи таким персонажам поклонялися, вірили в їх силу і здатність захистити від усіх бід і проблем. До них зверталися з проханнями про здоров’я, родючість земель і врожай, в надії на їх милість.

Людині завжди потрібно було в щось вірити і якось пояснити здавалося б незрозумілі події і події в житті. Тому і з’явилися такі боги, міфічні істоти. У кожного народу він був свій. Хоча при цьому всі вони були наділені певними якостями і силою. Це також є і причиною, чому навіть в ті далекі часи люди почали зображувати на своєму тілі таких представників вищих сил.

У ті часи найвпливовішим, якщо так можна сказати, богом вважався бог Велес. Він у людському сприйнятті відповідав за скотарство. Крім цієї функції він був в уяві людей дуже сильним, і навіть самим мудрим Серед всіх богів і людей. Вважалося, що він також був причетний до магічних сил, чаклунів і чародіїв. Зовні нагадував перевертня, якого слухалися всі тварини світу, як дикі, так і домашні.

Цікаво, що існував також і онук Велеса, якого звали Боян. Він був дуже талановитим співаком, музикантом. Тому богу присвоїли ще й опікунство над усіма творчими і талановитими в будь-якій сфері мистецтва особистостями.

Невідомі причини такої фантазії, але з часом почали вважати, що Велес ворогував зі всемогутнім, головним богом Перуном. Вся справа в тому, що Велес спокусив дружину Перуна. Після чого той розгнівався і вигнав другого спочатку з царства богів, а пізніше і зі світу людей. До речі, саме від союзу Велеса і дружини Перуна з’явився бог сонця Ярило.

Ця історія може наштовхнути також на висновки, що цей бог був не однозначним у питанні про його чесність та позитивність в людському погляді. В ньому можна побачити поєднання і добра, і зла.

Якщо говорити про сучасне сприйняття Велеса в світі татуювання, то це можуть бути наступні значення.

Перше, пізнання. Для людини, який вирішив зробити таку тату, дуже важливі в житті знання, віра і впевненість у власні сили, власну значимість, саморозвиток.

Друге, це природа. Такий малюнок може підійти тим,хто просто закоханий в навколишній світ. Відчуває себе вільним в горах, лісах, на озерах, знаходить у всьому цьому свій спокій і гармонію. Відпочиває, як то кажуть душею.

Третє, це віра в містицизм, потойбічні сила. Така людина в усьому знаходить якийсь рок і таємне значення, захоплюється езотерикою і містичними явищами.

Четверте, це багатство. Йдеться про матеріальний достаток. У давні часу найбільшим багатством для людини була домашня худоба. Від цього і по сьогоднішній день Велес сприймається як символ головного достатку.