Унікальне тату замість грудей

Протягом останніх 23 років у молодої канадки Келлі Девідсон було виявлено поспіль три різні форми раку. Вона змогла подолати ці страшні хвороби. Вона прийняла рішення зробити на місці грудей унікальну татуювання.

Відомо, що найперші грудні імплантанти виготовлялися не для косметичної медицини, а для повернення спокусливості жінкам, які з тих чи інших причин втратили грудей.

Завдяки сучасним методам проведення операцій з пластики грудей і застосування новітніх імплантантів, хірурги навчилися швидкому відновленню грудей. Що і було запропоновано Келлі Девідсон, 34 – річній жительці Онтаріо, що знаходиться в Канаді. Пропозиція була пов’язана з тим, що канадка втратила обидві груди у зв’язку з важкою формою раку молочної залози.

Келлі в свою чергу вирішила нічого не міняти в своєму образі. так як вважає, що не наявність красивих грудей характеризує людину. Відсутність грудей вона компенсувала красивою татуюванням, на якій зображена чарівна фея біля водоспаду в оточенні метеликів.

Свою історію про випробування, які їй довелося пережити з фотографіями унікальною татуювання вона розмістила на своїй сторінці в Facebook. За короткий час її сторінку переглянули величезну кількість відвідувачів з багатьох країн.

Вже в 11 років лікарі діагностували у неї хворобу Ходжкіна. Через сімнадцять років їй видалили молочні залози через рак. Два роки тому у неї була видалена щитовидна залоза через розвиток в ній злоякісної пухлини. За заявою лікарів, всі ці хвороби ні в якому разі не пов’язані між собою. За словами сильної жінки, якою є Келлі, вона любить життя незважаючи ні на що. Це підтверджується тим, що зовсім недавно вона зустріла свою любов. Ім’я щасливчика Даг Страдвік.