Значення татуювання ворон

Напевно, для Вас не стане несподіванкою і подивом, що ворон вважають не найприємнішим видом птахів і навіть часто приписують їм різні забобони і погані прикмети. Що ж на рахунок цих птахів у світі татуювань, то вони частіше всього мають не саме приємне і радісне значення — смерть, злість, самотність, нещастя, довголіття.

Тату  ворон були популярні багато сотень років тому також, як і в сучасному світі, сьогодні. При чому своє смислове навантаження таке зображення також і пронесло по сьогоднішній день. Значення тату може нести як позитивний, так і навпаки негативний сенс.

Вважається, що ворони — зловісні птахи, вони є знаком вітру. Багато легенди свідчать, що ворони здатні жити близько трьохсот років! Причиною цього є те, що вони харчуються мертвечиною…

У той же час, у Стародавній Греції ворон вважали символом родючості і довголіття, їх вважають помічниками провісників, і помічниками в дорозі. Ворон був посланцем богів Аполлона Афіни. Скандинавські племена зазвичай зображували бога війни Одіна в компанії двох ворон — вважалося, що це його пам’ять і розум. Стародавні римляни ж сприймали цих птахів як знак надії, адже латинське «крас» -завтра, дуже нагадує за звучанням крик ворони – «кар».

Християни ж, навпаки, впевнені, що ворон, злий знак, його зазвичай асоціювали з дияволом. Вважалося, що на противагу чистому образу голуба, ворони мали образ Месників. Хоча при цьому в християнстві є й інше позначення птиці — помічник праведників і пустельників. Адже саме вони допомогли вижити пророку Іллі в пустелі, приносячи йому їжу.

Єгипетські легенди описують їх як злу, що несе руйнування птицю. Китайці їх вважали могутніми і непохитними. У них навіть існувала легенда прл священного ворона, що живе на сонці. Тому він є символом сходу і заходу. Японці цей образ наділяють значенням сімейного кохання. В Африці шанують ворон, а їх вбивство вважалося знаком поганої погоди.

Через свого довголіття ворон прийнято вважати також символом самотності, мудрості. Також нерідко можна відзначити, що цих птахів дуже часто приписують до загробного світу. З цієї причини ще одним значенням тату ворона може бути біль і печаль про померлих.

Дійсно, Шукати справжнє значення тату ворона можна довго. Воно занадто багатогранне! Тому у кожного воно своє — важливо те, чим Ви самі додайте своє зображення на тілі, яким змістом.

За консультацією і допомогою у виборі звертайтеся в тату салони, до досвідчених майстрів.