Татуювання Японський короп Коі

Татуювання із зображенням японського коропа, називаються Коі або парчевими коропами. Які символізують успіх, мужність, волю до перемоги, тому користується великою популярністю у молоді. Коропи є природженими борцями. Вони борються в пошуках їжі, продовження роду, це риба, що пливе проти течії, не дивлячись на перешкоди, стрибаючи через водоспади і пороги. Ніщо не може стати на шляху Коі. За існуючою легендою, короп, який може піднятися вгору по Жовтій річці до Брами Драконів, може стати драконом, а дракон означає доброзичливість, високий інтелект, тому, тату Японський короп насамперед символ неймовірної сили волі, прагнення до досягнення цілей, безстрашності і удачі.

Зазвичай, тату Японського карпа зображують великими розмірами, може бути нанесені на спину, боки, руки і груди. Вважається, що чим більше малюнок, тим більше мета до якої прагне її володар і більше удачі вона йому принесе.

Велике значення татуювання з Японським коропом має його зображення. Багато що залежить від того як він зображений на шкірі і що зображено поруч з ним. В основному коропа зображують на тлі  води, це символізує мужність і вміння долати всякого роду труднощі. Також Коі можуть зображати з додаванням елементів Японської культури, таких як сакура або лотос.

Оригінально виглядає зображення Кої в тематиці Інь-ян, два коропа, дзеркально зображені, різного кольору.

Здавна, Короп вважається чоловічим символом, тому у жінок тату із зображенням японського кої не так вже й популярний. Ще в стародавній Японії, на будинку, в якому народився хлопчик вішали прапорець із зображенням карпа.

Потрібно визнати, що тату японського Кої є найяскравішою і барвистою. Зазвичай вона виконується червоними, помаранчевими і золотими квітами. Основне значення татуювання: безстрашність, мужність, боротьба з життєвими труднощами, прагнення до досягнення будь-яких цілей. Якщо Коі зображений, наче пливе за течією, значить, що господар тату хоробра людина, яка подолала всі труднощі і досягла своєї мети. Якщо ж Коі зображений, що пливе проти течії, значить ви на шляху до досягнення своєї мрії. На Сході вважалося, що Короп-довгожитель, а також це символ удачі. У Китаї це символ мужності, чоловічої сексуальної енергії.

Тому якщо Ви смілива людина, здатна впоратися з будь-якими випробуваннями, не боїтеся труднощів на своєму шляху, наполегливий, то татуювання Японський короп – це Ваш правильний вибір.