Тату за вухом

Тату за вухомФахівці стверджують, що найзагадковішим і таємничим місцем для татуювання є місце за вухом. Вважається, що таке татуювання було придумане саме жінками. На щастя, з ходом часу такий варіант місця для татуювання став дуже популярним. Хоча звичайно ж такі тату частіше можна зустріти у дівчат або ж у всіляких субкультур.
Напевно не стане великим подивом і відкриттям той факт, що татуювання на вухах пішли від традиції пробивати на вусі сережки, пірсинг. Татуювання за вухом і на самому вусі це наслідок саме цього. Згодом стало окремою незвичайною прикрасою і може нести певний сенс і значення для людини.

Найчастіше дівчата набивають на вусі татуювання із зображеннями більш жіночних малюнків і візерунків. Це може бути кішечки, метелики, зірочки, квіти візерунки і символи, милі тварини. Також може бути і особистий варіант, спеціальний, унікально створений ескіз. Наприклад, досить оригінально виглядає в цьому місці татуювання в стилі 3д. Ефектний павук, інша цікава комаха незвично прикрасить ваше тіло. Для оточуючих це також стане подивом, креативним малюнком. Адже 3д татуювання створить враження натуральної комахи на вусі.))

І все-таки цей вид татуювання найбільше підійде для закритих людей, які намагаються приховати від сторонніх очей щось своє особисте, але значуще. Татуювання на такому місці буде непомітною ні для кого. Тому зустрічаються такі малюнки як магічні символи, знаки, ієрогліфи або незрозумілі слова. Будь-яка фантазія і ідея легко зможе втілитися в руках і під наглядом хорошого тату-майстра.

Найяскравішими і знаменитими особистостями з тату за вухом можна назвати співачок Ріанну, Майлі Сайрус. А в просторах інтернету можна знайти ще величезну кількість свіжих і цікавих ідей.

Цікавим виглядає виконання, коли татуювання повністю повторює вигин вуха, йде по його контуру. Найефектнішим буде такий варіант з намальованими візерунками.

Хоча не варто і забувати про недоліки тату за вухом. Адже процес нанесення татуювання на вусі проходить досить з неприємними відчуттями. А деякі ділянки навіть вважаються одними з найболючіших місць на тілі.

Мабуть, це і єдиний мінус такого татуювання. Але ж краса завжди потребувала невеликих жертв. Та й результат вартий того, щоб трохи потерпіти