Значення татуювання Замок і Ключик

Значення татуювання Замок і КлючикЗамок і ключ використовують, щоб тримати щось приховане і таємне. Так само з допомогою замку люди зберігають своє майно, як матеріальне, так і деякі духовні цінності. Сенс татуювання Замок і Ключ, приблизно той самий. Це один з найпоширеніших малюнків, який несе в собі сенс відкриття і закриття потайних дверей у магічний світ. У Китаї даний символ означає міцне здоров’я і довге життя. Для слов’ян, цей малюнок був оберегом від всіляких напастей. У різних країнах татуювання Замок і Ключ взаємодоповнювані.

Татуювання з Замком і Ключем дуже популярні серед закоханих пар. Вони мають особливий сенс, коли дівчина завдає татуювання Замок, а хлопець – Ключ. Це є як би ввіренням ключа від свого серця, коханій і дорогій людині. При зіставленні замку і Ключа один з одним мається на увазі ідеальна пара, яка може творити чудеса. Але щоб побачити малюнок повністю, закоханим необхідно взятися за руки.

З кожним роком популярними стають зображення замку укладеного у форму серця, серед закоханих, що знайшли свою половинку. Це говорить про зрілих відносинах і глибоких почуттях між партнерами. Виконується таке татуювання у витонченому стилі, і дуже підійде молодим дівчатам. Також татуювання зображає серце у формі замку, символізує пошук справжнього кохання, а Ключа-відкриває саме неприступне серце.

Для максимального ефекту зображення замку і Ключа наносяться на різні ділянки тіла. Наприклад, Замок наноситься на одному стегні, а Ключ на іншому. Татуювання універсальне, підходить як чоловікам, так і жінкам. Її роблять великими розмірами, і маленькими, поєднують з іншими малюнками, на всіх частинах тіла. Популярним так само вважається зображення замку і зв’язки ключів, які пов’язані різнобарвною стрічкою.

У дуже рідкісних випадках, у ув’язнених, зображення Ключа означає збереження таємниці. Таку тату роблять в пам’ять про важливу подію, або, злочин, про який ніхто не повинен дізнатися, як обітницю мовчання.

У тату із зображенням Ключа, вкладається значення свободи і незалежності, і так само символізується влада людини. Для молодих дівчат може означати дівочу цноту, чистоту і підкреслити її скромність і боязкість. Для закоханих пар, це символ вірності і цінності любові.