Загадкові татуювання у жінок вимираючого племені

Загадкові татуювання у жінок вимираючого племеніБезліч мандрівників, блогерів і фотографів по всьому світу прагнуть закарбувати в пам’яті та історії пам’ять про зниклі або тільки зникають народи, племена, культури і традиції. Фахівців тату зацікавив відомий мандрівник Омар Реда, який відвідав більше сотні цікавих і незвичайних країн світу, нещодавно здійснив подорож до племені Тхару. Це плем’я запам’яталося чоловікові своїми незвичайними, захоплюючими традиціями і звичаями. Особливої уваги гідні прекрасні дами цього народу. А саме їх звичай прикрашати свої руки і ноги татуюваннями, різними незвичайними візерунками. Багато представниць племені мали тату на пальцях, руках та інших видимих частинах тіла.

Сам фотограф з Лівану, дизайнер за своєю освітою. І не дивлячись на свої успіхи в професії, успішній кар’єрі і затребуваності в багатьох великих міжнародних компаніях, весь свій вільний час приділяє такому цікавому хобі – подорожам по покинутим країнах, культурам.
Про плем’я Тхару Омар повідав, що їх чисельність не перевищує 1,7 мільйона осіб і живуть вони віддалено від інших народів і цивілізації. Їх основним заняттям є землеробство і полювання. Найбільш незвичайним фактом виявилося, що татуювання на своєму тілі наносять жінки швидше похилого віку.
Найцікавіше –це причина, чому ці жінки роблять на своєму тілі татуювання. Виявилося, що робили вони їх ще в своїй молодості, а такий звичай, на жаль, до сьогоднішнього дня вже не зберігся. Старі жінки племені Тхару-останні носії цієї традиції.
Старенькі повідали, що в старі часи молодих і красивих дівчат з цього племені віддавали в рабство в королівські сім’ї. Тоді один з представників королівського роду був на відпочинку в парку, який знаходився зовсім поруч з територією народу Тхару. Саме тоді він і вирішив відвезти з собою найкрасивіших дівчат племені. Тому інші підростаючі дівчата почали наносити на своє тіло татуювання. У ті часи для королівських сімей це вважалося неприйнятним, зіпсованим тілом, яке не можна приводити в королівські хороми.

Також збереглася і ще одна думка про походження такої давньої традиції. Колись давно саме за допомогою татуювань дівчата отримували всі права в суспільстві. Можна сказати, це був своєрідний паспорт для стародавнього племені. Дівчину без татуювань не сприймали як нормального члена племені. Кажуть, з такими дівчатами, без татуювань, навіть не можна було заговорити і перебувати в одній компанії, навіть стояти поруч.
І остання версія, якою поділився мандрівник полягала в тому, що татуювання і з давніх часів сприймались як прикраса для людського тіла. Вони вірили, що душа людини з татуйованим тілом після смерті потрапляє в кращі світи.
Але все-таки члени племен і самі до кінця не впевнені, в яку з версій варто вірити більше. Найімовірніше, що в кожній з них своя частка правди.