Значення татуювання змія

Значення татуювання зміяТатуювання у вигляді змії завжди несла за собою значення влади і мудрості, іноді навіть смерті!

Сенс, який надають такому зображенню відрізняється в різних регіонах, культурах і релігіях. Нерідко можна зустріти згадки про змій і в різних міфах і традиціях багатьох країн світу. Таке зображення може мати двозначне значення — життя і смерть, зло і добро.
Найчастіше можна почути, що ця тварина і зображення з ним символізує розум і мудрість. Таке значення має давню історію. Тисячі років до нашої ери існувала така думка і вірування, що всю нашу планету створила величезна змія, яка до того ж була вічною і безсмертною. Це їй вдавалося тому, що вона вічно їла свій хвіст. Це і призвело до думки про нескінченність і циклічність світу і життя.

В Давньогрецьких міфах її пов’язували з богинею Місяця. Вона символізувала собою жіночність і любов до знань. Зазначимо, що в деяких віруваннях змію вважали символом таємничості і загадки. Також фактом залишається те, що саме Грецька Міфологія передала в спадок зображення змії, яке і понині використовують медичні установи! Це пов’язано стем, що в міфології існував бог Асклепій, який колись помітив, що змії лікують один одного травами.

У західних країнах їх пов’язують з релігією і біблійними персонажами. Її прийнято вважати знаком спокуси, підлості і навіть порочності. Напевно, ви здогадалися, що причиною такого є саме Біблійна історія про Едемський сад, Адама і Єву. Змія спокусила першу жінку Єву, всупереч забороні, спробувати заборонене яблучко, та ще й намовити на це Адама.

В Індії ж навпаки, зміям віддавали дуже багато честі, їм поклонялися! Вважається, що це — знак жіночого початку і родючості. У невгамовної Америці знайдеться безліч історій і міфів про диво істот, які живуть у підвалах і каналізаційних трубах. Вони зовні нагадують змій! Звичайно ж, вони зберігають потойбічний світ і допомагають всім людям.

Також всі знають, що змія є одним із знаків зодіаку. Астрологи вважають, що людина, яка живе під цим знаком обов’язково повинен бути мудрим! Також через свою можливість скидати шкуру, змій вважають символом відродження і відновлення.

Відомі також випадки, коли у вигляді змії були втілені боги. Так, у ацтеків це була строкатий змій з крилами і оперенням! Він був символом погоди і родючості. Буддизм оповідає про змію кобру, яка ховає Будду від палючого сонця під своїм капюшоном.

Виходячи з усього вище викладеного, татуювання змії може мати дуже багато значень, як хороших, так і поганих. Змія на багатьох наводить страх і водночас приваблює і заворожує своєю загадковістю.

Всім, хто не боїться набити тату такого специфічного істоти, варто проконсультуватися у тату-майстрів.