Значення татуювання «Знак нескінченності» і «Уроборос»

Значення татуювання «Знак нескінченності» і «Уроборос»Разом з «арабськими» цифрами в західний світ, прийшов наш звичайний математичний символ нескінченності, який виник в Індії, а не в Аравії. Для релігійних людей Індії, цей знак означав, нескінченність досконалості, тому як складається з двох кіл, змальованих за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки, тобто в ньому з’єднується чоловіча сонячна правобічна половина з жіночої місячної, лівосторонньої. Знак нескінченності, схожий на перевернуту вісімку, позначає сексуальне з’єднання: двоє стають одним.

Існує легенда, про чарівний змій Уроборос, який намагався з’їсти самого себе. Але поки він намагався з’їсти одну частину, інша продовжувала рости. І так цей процес виявився нескінченним. Тому зображення змії стало символом нескінченності.

Татуювання “знак нескінченності” позначає рух вперед, самовдосконалення, постійне зростання над собою. Для сучасних людей, що бажають пізнати щось нове, вона може позначати прагнення бути людиною світу бути вільним, так як знак нескінченності має на увазі відсутність будь-якого роду кордонів і меж.

“Знак нескінченності” говорить про безмежність хороших, позитивних якостей, про доброту, щирі почуття до партнера. Адже перекинутий знак вісімки нагадує пару кілець і також є символом подружнього щастя, аналогом міцної сім’ї і вірності один одному. Закохані часто роблять татуювання на зап’ястях або передпліччях, щоб показати наскільки щирими є їхні почуття, і що тривати вони будуть вічно. На честь якоїсь романтичної події, можна зробити такий подарунок один одному.

Для кар’єристів, це символ боротьби за краще майбутнє, прагнення до ідеалу. Татуювання «знак нескінченності» символізує цілеспрямованість, впевненість у власних силах, кажучи про те, що немає межі людським можливостям, як і немає кінця у цього знака.

Таке татуювання однаково підійде як чоловікам, так і жінкам, молодим людям і людині постарше, і буде говорити про мудрість і глибину його душі. Це універсальна тату підходить всім, і закоханим і замкнутим.

Тату «знак нескінченності» наноситься на будь-яку частину тіла. Ефектно вона буде виглядати на зап’ясті, плечі, передпліччя, спині або на пальці. Такий знак буде виділяти Вас в компанії друзів, звертати на себе увагу, і говорити про те, що Ви є неординарною особистістю, людиною зі смаком. Особливість цього знака, це простота, тому він ніколи не втратить своєї актуальності.