Тату Знаки Зодіаку – Значення татуювань

Тату Знаки Зодіаку - Значення татуюваньТатуювання у вигляді певного знака зодіаку є одними з найбільш популярних. Як правило, таке татуювання вказує на той знак, під яким народився її володар. Найчастіше знаки зодіаку наносяться на тіло для того, щоб отримати підтримку і заступництво свого знака. Таким чином, подібні тату виступають в якості своєрідних талісманів, дія яких залежить від конкретного зодіакального символу.

Так, знак Овна протегує кар’єрному зростанню, загострює інтуїцію і увагу, допомагає знайти вихід з найбільш безнадійних ситуацій і звернути їх на свою користь..

Тату зі знаком Тельця допомагає подолати безвілля і домогтися бажаного. Вона посилює інтуїцію, допомагаючи примножувати свій матеріальний стан і знаходити нові шляхи до досягнення благополуччя.

Знак Близнюків допоможе своєму власникові не залежати від волі обставин і зберігати самовладання і стриманість, поставивши під контроль розуму свої пристрасті і емоції.

Володарі татуювання з зодіакальним знаком Рака зможуть легше долати депресивні стани і зберігати емоційну рівновагу.

Татуювання зі знаком Лева допоможе вам налагодити контакт з найбільш близькими людьми, а також приймати мудрі рішення в складних ситуаціях.

Зображення знака Діви допоможе вибрати найбільш важливі цілі і дасть зрозуміти, коли допустима відвертість у розмові, а коли варто притримати свою думку при собі.

Знак ваг оберігає від зайвої довірливості і допомагає позбутися від непотрібних сумнівів і нерішучості.

Символ Скорпіона є оберегом від зовнішньої агресії і допомагає подолати смуток і розчарування.

Малюнок зі знаком Стрільця протегує тим, хто прагне до матеріального благополуччя.

Тату зі знаком Козерога служить для відновлення душевного комфорту і налагодження відносин з оточуючими.

Знак Водолія не дозволить вам постраждати від наслідків власної доброти, а Риби залучать до свого власника везіння, стабільне благополуччя і грошовий успіх.