ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ТЕРЕЗИ

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ТЕРЕЗИФахівці відзначили, що однією з найпопулярніших ідей в татуюванні є ідея зображення тату зодіакального знака. Розглянемо більш детально один з них. Наприклад, знак зодіаку Терези. Цей символ вважають втіленням гармонії, рівноваги і точності, справедливості. Людям, які народилися під цим знаком часто можуть бути властиві саме такі якості в характері, поглядах на навколишній світ. Не стане мабуть подивом і те, що такі ж характеристики приписують і значенню малюнка, татуювання із зображенням знака Ваги.

Вважається, що вся ця тема зі знаками зодіаків, сузір’ями прийшла до нас з грецьких міфів. Вважалося, що всемогутній бог-громовержець Зевс прагнув бути в курсі всього, що в його володіннях, хотів встежити за кожним смертним, намагаючись змусити їх коритися безумовно. Звичайно ж, самостійно впоратися з цим всім йому було непросто. Тому на допомогу собі він закликав найсправедливішу і розважливу богиню Феміду.

Зазвичай Феміду зображують з очима, прикритими пов’язкою. Це вважалося знаком справедливості і чесності, безпристрасності у прийнятті рішень. Це знак правди, точності. Також в руках у богині були Терези і меч, що також служило знаком справедливого покарання всіх злодіянь.

Також легенди свідчать, що у Феміди і Зевса народилися кілька дочок. Їх називали орами. Саме вони і були «наглядачами» за справедливістю в природі, світі навколо. Вони ходили щодня серед простих смертних, спостерігаючи за їх життям, відстежуючи справедливість і чесність у світі. І, природно, про все, що вони побачили і помітили, вони розповідали своїм батькам, які вже приймали рішення і судили по чесності і правді всі діяння людей. Помічником у цих рішеннях служили терези Феміди.

Крім того, такий знак Терезів можна було зустріти і в інших сюжетах з давньої міфології. Наприклад, ваги зустрічаються також і в міфах про Осіріса, який вершив суд над померлими. Як свідчать легенди, на одну чашу терезів він клав серце померлого і всі його дії, які він зробив за життя. А на іншій шальці терезів лежало перо богині справедливості Маат. Тому, якщо людина вела чесне і безгріховне життя, Терези врівноважувалися і людина могла потрапити в рай. Якщо ж ні, то людину очікувала досить болісна смерть.

Також подібні сюжети можна відшукати і в Тибеті. Тільки в цьому випадку для цього використовувалися білі і чорні Камені на чашах ваг.

Якщо говорити про татуювання і сучасному світі, світосприйняття, то тут можна використовувати абсолютно будь-який варіант для «зважування». Наприклад, це може бути добро і зло, будь-які рішення, які варто вибрати людині, страхи і сумніви, будь-які інші хвилюючі конкретну людину образи. Найскладніше — це підібрати або створити такий ескіз, щоб це виглядало красиво, естетично. У цьому якраз і може допомогти тату-майстер. Також варто дуже уважно обговорити і підібрати правильний стиль татуювання, який найбільш вигідно буде виглядати на Вашому саме тілі і саме з обраним Вами сюжетом.