Зіркові тату, тату зірок, знаменитостей, кінозірок.

Зіркові тату, тату зірок, знаменитостей, кінозірок.Відомі кінозірки, спортсмени і шоумени дуже люблять прикрашати свої тіла різними екзотичними татуюваннями. При цьому більшість з них не обмежується одним малюнком.

Однією з найвідоміших любительок тату є відома актриса і громадський діяч Анджеліна Джолі. Серед її улюблених зображень-мудрі висловлювання на різних мовах. Крім того, Анджеліна любить використовувати татуювання для нагадування про різні пам’ятні події, що відбулися в її житті. Всього вона має 13 татуювань. На її лопатці нанесений красномовний напис “Знай свої права”, а трохи нижче-камбоджійський вірш, що захищає від злих сил. Біля нього нанесено зображення бенгальського тигра. Права рука Джолі прикрашена словом «Рішучість», а ліва – крилатим висловом і римською цифрою XIII в знак того, що Анджеліна не поділяє віру в прикмети. Низ живота актриси прикрашений чорним хрестом і ще одним написом. На плече Анджеліни нанесені географічні координати місць народження її дітей. Останнє тату було зроблене в пам’ять про померлу матір актриси-це маленька літера “м” на її долоні. Як правило, при зйомках татуювання Анджеліни ретушуються, але у фільмі “особливо небезпечний” більшість з них доступні погляду глядача.

Чоловік Анджеліни Джолі, відомий актор Бред Пітт, також має кілька тату, найекзотичніше з яких – дата народження Анджеліни на кхмерскій мові, вибите внизу живота.

Ще один любитель відзначати значні події життя татуюваннями – знаменитий футболіст Девід Бекхем. Наприклад, до святкування чергової річниці шлюбу зі своєю дружиною Вікторією він зробив собі нове татуювання – віночок з троянд, число яких означає число прожитих разом років. На лівому зап’ясті Девіда нанесено ім’я «Вікторія» на мові хінді. Права рука прикрашена римською сімкою-це номер, під яким Бекхем виступає за клуб «Манчестер Юнайтед». На спині Девіда-напівоголена фігура його дружини і імена трьох його синів. Крім любові до сім’ї, Девід любить підкреслювати свою релігійність – про це нагадують ангел-хранитель на спині і точне зображення фрагмента розпису Сікстинської капели на грудях. Інші малюнки відзначають значущі футбольні перемоги і народження синів. Останнє тату Девід зробив в пам’ять про свого недавно померлого діда. Це чорно-біла копія зображення скорботного Ісуса Христа, виконаного відомим художником Метью Бруксом. В цілому футболіст має вже більше двадцяти татуювань.

Один з найвідоміших любителів тату в Голлівуді – актор Джонні Депп. Його першим татуюванням було ім’я його матері, нанесене незабаром після розлучення батьків. Праве плече Джонні прикрашено зображенням голови індійця племені черокі і написом «Wino Forever», зробленого колись в знак любові Джонні до Вайноні Райдер. Спочатку воно містило ім’я Вайнони повністю, проте після зустрічі з Ванессою Параді йому довелося стерти частину напису, перетворивши ім’я колишньої коханої в латинське слово “Вино”.

Татуювання популярні не тільки серед зірок порівняно молодого покоління, але і у ветеранів. Наприклад, респектабельна Джулія Робертс прикрасила свою спину іменами трьох своїх дітей.

Унікальним тату стала нічим на перший погляд не примітна цифра “9”. Справа в тому, що цією цифрою одночасно прикрасили себе відразу дев’ять акторів – виконавців головних ролей у фільмі «Братство кільця», серед яких можна назвати такі відомі імена, як Шон Бін, Вігго Мортенсен, Елайджа Вуд і Орландо Блум. Таким чином вони вирішили увічнити пам’ять про свою дружбу. До речі, дев’ятку на плечі Мортенсена можна помітити поряд з бутафорською зіркою «злодія в законі» у фільмі «Порок на експорт», де актор зайнятий в ролі російського злочинця.