Як ставляться чоловіки до татуйованих дівчат?

Як ставляться чоловіки до татуйованих дівчат?Ще з давніх часів наявність на тілі татуювання вважалося швидше чоловічою особливістю. І при цьому фахівці салону тату «Альянс» відзначили, що в останні роки навіть більша кількість їх клієнтів — це саме дівчата та жінки різного віку. Тому дуже цікаво не просто причина, чому така популярність торкнулася прекрасну половину суспільства, а і як же власне ставиться суспільство до дівчат з татуюваннями.

Звичайно ж, багатьох читачок зацікавить думка нікого іншого, як чоловіків. Власне, для них же все і відбувається у діях дівчини…) Отже, відкриємо всі карти і спробуємо розібратися, як же ставляться чоловіки до дівчини, у якої є на тілі малюнок.

Велика частина чоловічого суспільства підтвердили і погодилися, що татуйовану жінку вони знаходять більш привабливою і сексуальною. Але дуже важливим є і той момент, що всі вони в один голос заявили, що на своїй обраниці не хотіли б бачити татуювання. На їх думку, це виглядає занадто зухвало і привертає дуже багато уваги з боку протилежної сильної статі. Тому для їх власного спокою, вони б вважали за краще не татуйовану кохану.

Також ще одним досить цікавим моментом є те, що все ті ж опитані зійшлися в думці, що дівчатам допустимо мати не більше одного татуювання на тілі. Вони впевнені, що занадто велика кількість малюнків на тілі може відлякати і відвернути від спілкування з цією дівчиною. Безумовно, вона приверне увагу, при чому абсолютно кожного навколо. Хоча при цьому  будувати серйозні і тривалі стосунки з такою дівчиною може не з’явиться бажання. За винятком тих хлопців, які в захваті просто від татуювань на жіночому тілі)

Все це може відлякувати і вішати якісь ярлики і стереотипи. Але не варто передчасно засмучуватися і робити висновки про татуйованих дам. Адже виходячи з досліджень цього питання американськими вченими, дівчата з татуюванням не є насправді такими розпущеним, як може здатися на перший погляд.

І адже дійсно, зроблене татуювання може бути свідченням тільки сміливих спроб відрізнятися від оточуючих, прагнення до самовираження та самореалізації. Як вважають ті ж вчені, такий неймовірний сплеск популярності мистецтва татуювання викликаний не тільки модою, а бажанням самоствердитися сучасних молодих людей.