Татуювання на щастя. Як заманити удачу за допомогою татуювання.

Татуювання на щастя. Як заманити удачу за допомогою татуювання.
Не секрет, що будь-який символ, знак або східний ієрогліф, особливо досить давній, несе в собі прихований, навіть сакральний сенс. А в наш час особливої пристрасті людей до езотерики, багатьом хочеться мати при собі оберіг, амулет, талісман, все що завгодно, аби забезпечити собі захист, фінансове благополуччя або просто залучити в свою долю більше позитивних моментів, злегка відкоригувавши її.

Шанувальники тату вирішують це завдання досить просто – вибирають відповідний символ, і набивають його на своїй шкірі, щоб їх життя відтепер стало виключно щасливим. Однак не варто при цьому забувати – майстер, який займеться таким татуюванням, повинен добре розбиратися в значенні древніх символів.

Цілком може трапитися так, що через незнання вам зовсім трохи змінять обраний символ – намалюють його в дзеркальному відображенні, не в ту сторону загорнутий «хвостик», не вважатимуть за необхідність правильно розташувати дрібні деталі. І тоді значення набитого знака зміниться кардинально. Аж до того, що він не тільки не зробить вашу долю щасливішою, а зовсім навпаки – зверне на вас увагу тих, кого в езотериці називають «темними силами». А вже вони-то не полінуються закидати вас неприємностями.

Так що – ретельніше підійдіть не тільки до вибору татуювання, але і студії, в якій вам її будуть робити.

Необхідно врахувати ще один важливий факт: у азіатів шкірні пори менше, ніж у європейців в два рази. Тому будь-яке зображення на шкірі останніх неодмінно розпливеться, а от наскільки сильно, буде залежати від індивідуальних особливостей кожної людини. З огляду на все вищесказане, найправильнішим вибором для “щасливого татуювання” буде не буквений символ, а невеликий малюнок, що має те чи інше приховане значення.

Ось, наприклад, мало не найпопулярніший мотив для тату – метелик. Вважається, що ця витончена Комаха здатна привнести в життя свого володаря максимум любові і радості. А для того, щоб цей знак «працював» ефективніше, краще набити два, а не одного метелика.

Ті, хто часто знаходиться в дорозі, можуть вибрати для себе зображення раковини, яка з давнини вважається символом пілігримів. Творчі особистості віддадуть перевагу дракону. Бізнесмени – китайському коропу або морській черепасі. Ті ж, хто хоче захиститися від будь-яких неприємностей – звичайне віяло.

Якщо вам близька по духу азіатська символіка, можете зупинити свій вибір і на ній. Але не тільки для того, щоб віддати данину моді. Придивіться до давньоруських обережних знаків або скандинавських рун. Головне – відчути, що це саме ваш малюнок, і що він здатний допомогти саме вам.

І ще – уникайте робити малюнки в так звані дні Гекати, чотири сатанинських місячних дня. Для представниць слабкої статі кращий одинадцятий місячний день. Для чоловіків – третій, чотирнадцятий і двадцять перший. А тим, хто хоче поправити здоров’я, потрібно вибрати 24-й день місячного календаря, що вважається днем цілительства.

Ви любите прикрашати себе татуюваннями, і вирішили набити малюнок, здатний змінити ваше життя в кращу сторону? Не поспішайте з вибором зображення, підійдіть до цього якомога ретельніше. Навіть якщо оберете наймодніший і популярний символ або ієрогліф, то зовсім необов’язково відразу станете улюбленцем долі. Для того щоб знак запрацював, потрібно точно знати його значення, правильно перенести його на шкіру і зробити це в такий день, який найбільше підходить для подібних дій. Інакше ризикуєте домогтися прямо протилежного ефекту-накликаєте на себе масу несподіваних неприємностей.