Татуювання змія

Татуювання змія
Фахівці однієї з кращих студій татуювання стверджують, що у світі існують такі татуювання і тематики для них, які у різних країнах і культурах, релігіях можуть не те, що відрізнятися, а й мати абсолютно протилежне значення, тату змія. До таких образів в цьому мистецтві є тату із зображенням змії.

Причиною такого різноманіття значень швидше за все послужило безліч міфологічних оповідань і легенд, які в різних регіонах могли відрізнятися. Те, що для одних є чином зародження і нового життя, для інших буде символізувати смерть і неприємності, у одних добро — У інших зло.

Більше трьох тисячоліть тому образ змії в багатьох культурах різних народів уособлював мудрість і пізнання істини. Так, в Стародавньому Єгипті існувала легенда про величезні розміри змія, який намагався з’їсти свій хвіст, але у нього нічого не вийшло. Це стало символом нескінченності, безсмертя, деякі навіть вважали це символом всієї планетарної системи. Цікаво, що не дивлячись на вигаданість цього міфу, він поклав початок навіть сучасній науці, в теорії нескінченності!

У Стародавній Греції змію пов’язували з богинею Місяця. Саме завдяки грекам і по сьогоднішній день в різних медичних установах використовується зображення змії. Як свідчить легенда, бог медицини Аскелій одного разу помітив неймовірне явище-одна змія допомогла вилікувати іншу, використовуючи різні травички. І це допомогло! Вражений побаченим, Аскелій вирішив віддати данину змії і взяв для себе як знак, образ змії. Також у них можна було знайти образ змії, як образ жіночого початку, зародження нового життя і одночасно смерті.

На Заході символізм змії асоціюється в основному з біблійними історіями. Звичайно ж, це має значення спокуси, підступності, матріархату, гріха і зради віри. Адже всі ми знаємо історію про Адама і Єву, яких змій спокусив випробувати заборонене яблучко. Тим самим він став причиною першого гріха на світі.

Якщо говорити про релігію індуїзму, то тут змій найчастіше служить символом здатності передбачення і жіночої сили, родючості. Також існувала легенда про людей, верх тіла яких був подібний до зміїного. Вони перебували в підземеллях і допомагали людям, стежачи за потойбічними злими силами, які були здатні вирватися і нашкодити людству. Стародавні ацтеки уявляли для себе бога родючості, як крилатого змія на троні. А в гороскопах існує думка, що людина, народжена в рік змії буде володіти неймовірним розумом, мудрістю і добробутом.

Що ж на рахунок татуювання зі змією? Воно може нести в собі як позитивний, так і негативний посил. Найчастіше, люди, які вибирають для свого натільного малюнка ескіз зі змією, жадають влади і поваги, шанування. Для дівчат це може мати значення прояву сексуальності і жіночої енергії, краси.