Татуювання Бекхема, які присвячені дружині і дітям

Татуювання Бекхема, які присвячені дружині і дітям

Фахівці студії тату просто впевнені, що немає в світі людини, яка не чула б про знаменитого футболіста Девіда Бекхема. Також багато людей помічають величезну кількість татуювань на його тілі. Крім своєї кар’єри у футболі, він прославився ще й своїм стилем, способом життя. Дуже часто навіть люди приходять на консультації з тату-майстром з фразою: “Хочу ось таку, як у Бекхема!”.

Напевно, досить складно уявити, як в такого секс символа багатьох жінок світу, може бути ще й дуже міцна сім’я, яка вже перевірена роками. Його дружиною є не менш популярна Вікторія Бекхем, яка також зводить з розуму чоловіків. І це не заважає їм обом дуже відповідально ставитися до своїх батьківських обов’язків та виховання дітей, яких вже четверо. Загалом, сім’я ідеальна!)

Фанатами футболіста Бекхема було підраховано, що на його тілі красується більше двадцяти татуювань! Як стверджує сама знаменитість, кожна з них має дуже особистий і глибокий сенс. А присвячені вони Його улюбленій родині.

Всі спостерігають за неймовірними відносинами і чарівною любов’ю Девіда до своєї дружини Вікторії. Саме їй він присвятив одну зі своїх тату. Як визнання дружині у вічній любові і прихильності, на лівому зап’ясті він набив тату з її ім’ям. Цікаво, що вирішив він це зробити не англійською, а на мові хінді. Тому воно складається всього з чотирьох частин і не багато хто може здогадатися про його значення, це він залишив особисто для себе.

Також вирішальну роль в його житті зіграв і футбол. На знак подяки і відданості цьому виду спорту, на правій руці футболіст набив собі цифру “7”. Адже саме під цим номером він грав у своїй команді Манчестер Юнайтід на різних змаганнях, під цим номером його і знає весь світ.

Ще одним значним татуюванням є малюнок на спині. У Бекхема на спині набитий ангел хранитель, а поруч поступово додавалися нові імена його дітей і їх дати народження.

Але напевно найбільш часто обговорюваним і пікантним татуюванням спортсмена можна вважати зображення його коханої дружини Вікторії в оголеному вигляді. Кажуть, таке бажання закарбувати кохану на своєму тілі йому обійшлося в більш ніж п’ять тисяч доларів. Як сам футболіст стверджує, він тільки гордий носити такий малюнок на собі. Також на івриті поруч розташований напис. У перекладі він означає, що жінка поруч лише його, належить тільки йому одному, а він в свою чергу належить тільки їй. До речі, точно така ж фраза набита і на тілі дружини Вікторії. Адже вона теж захоплюється татуюваннями і має на своєму тілі їх достатньо.

Ще однією частою темою для тату Бекхема є релігія. На його грудях набито зображення Сикстинської капели, а також інші релігійні тату на інших частинах тіла.