Татуювання Джонні Деппа

Татуювання Джонні ДеппаТату-майстри Києва помітили, що з виходом захоплюючого фільму «Пірати Карибського моря», в тату-салони все частіше почали приходити фанати і шанувальники головного героя Джоні Деппа. Він є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших і відомих у всьому світі актором Голлівуду. Можливо, такою популярністю і любов’ю телеглядачів актор зобов’язаний не тільки своїй чудовій грі, але і своїй привабливій зовнішності. Зокрема, це стосується татуювань Джонні Деппа. Сам чоловік дуже любить татуювання і своїм прикладом це доводить. На сьогоднішній день, на тілі актора налічується вже 29 татуювань!

Дуже цікаво дізнатися, що ж означають його татуювання? Як він сам стверджує, кожен малюнок на тілі пов’язаний з його життям, з усіма ситуаціями, історіями приємними і сумними, які зустрічалися йому на життєвому шляху.
Тільки на правій руці Джонні Депп розмістив аж 11 татуювань! Наприклад, це напис «Wino forever». Це скорочена версія, яка спочатку мала інший вигляд «Winona forever». Цей напис свого часу був зроблений на честь тоді ще його коханої Вайнони Райдер.
Також набито на руці індіанське тату – тату індіанського вождя. Таке рішення пов’язане з тим, що в крові актора притаманна індіанська жила. Символ фільму «Сміливець», в якому Депп знявся і грав головну чоловічу роль, також відображений на тілі актора. На пальці чоловіка набиті три маленьких, практично непомітних трикутника. Також є місце для тату моряка, черепа з кістками, пташки в польоті з ім’ям його сина Джека. Набита також змія, як знак індіанців, гексаграма з Книги Змін, ворон. І останній штрих – напис «No reason» на зап’ясті. Джонн вважає за краще, щоб ці слова крім нього нікому не були більше видно.

На лівій руці актора також набито 11 татуювань. А саме, це зображення серця, де написано ім’я його мами, трикутник «догори ногами», цитата з книги «Портрет художника в юності» – Мовчання, вигнання хитрість. Цікаво, що Джонні Депп дуже прив’язаний до числа 3, це його улюблене і значуще в житті число. Саме воно набите на його руці.
Також можна помітити тату з трьох сердець. Для чоловіка вони символізують його улюблену сім’ю, яка складається з двох дітей і дружини Ванесси Параді.
Як не дивно, але ще одним татуюванням на тілі Деппа є жінка-офіціантка, хлопець з гітарою, череп. Є місце і для татуювання в стилі вуду, де написані такі слова – «Salve» і «Ogum». Символом життя і гри є татуювання гравця з картами. Загадковий зигзаг на лівій руці народжує фантазії про його значення і сенс, про які сам Джонні намагається промовчати.

Цікаве місце, груди актора також вкриті значущими татуюваннями. Це напис з ім’ям дочки актора Ліллії-Роз прямо біля серця, друк у формі кола і напис фіванскою, що означає слово «брат».
Ноги актора також не уникли татуювань. Права нога має малюнок щита, який символізує прийняття актора в індіанське плем’я. Поруч розташована фраза, яка перекладається як «смерть неминуча».
На лівій нозі Джонні Депп вирішив набити малюнок кулака Гонза, який символізує його пам’ять і любов до загиблого друга. А ось таємничі три знаки питання і точки покриті тільки здогадками. Сам актор їх значення не розкриває.
Судячи з тенденції появи нових татуювань на тілі знаменитого і улюбленого більшістю Джонні Деппа, дуже скоро весь світ знову буде обговорювати нове татуювання на його тілі.