Тимчасові татуювання з хни

Досвідчені тату-майстри зізналися, що багато їх клієнтів переживають про те, як буде виглядати їх татуювання і чи зможуть вони до нього звикнути, чи не пошкодують про своє сміливе рішення. Хоча, звичайно ж, в основному таке питання виникає у тих, хто прийшов в тату салон вперше. Адже зробивши татуювання всього лише раз, в хорошому сенсі стаєш залежним від натільних малюнків, і хочеться знову і знову прикрашати своє тіло татуюваннями.

Всі люди розуміють, що татуювання-це назавжди. Фарбу для татуювань вводять прямо під шкіру. Тому звести татуювання в майбутньому, цю фарбу може бути дуже непросто. Найчастіше вдаються до лазерного освітлення татуювання. Це найбільш щадний варіант видалення малюнка зі шкіри. При цьому, цей процес може зайняти досить багато часу, щоб малюнок зник без шрамів і плям. Адже на це знадобиться не один сеанс, перерва між кожним з них може затягнутися і в кілька місяців.

Тому, щоб не пошкодувати про своє рішення в майбутньому, багато людей спочатку вирішують нанести на шкіру намальовані малюнки, так звані тимчасові татуювання. Найчастіше використовується для цього рослинна хна.

Відомо, що хна це така рослина, яка прийшла до нас з Азії. У листі хни є барвник, який до того ж сьогодні використовують і в косметологічних цілях. Наприклад, фарбування волосся, нігтів.

Не так давно хна стала популярною і в тату мистецтві. На жаль, ця рослина не дозволяє отримати багато кольорів і відтінків.

Процес нанесення малюнка хною вважається досить простим і нешкідливим. Спочатку шкіру покривають спеціальною пастою і залишають висохнути на кілька годин. Ще одним мінусом є те, що такий малюнок може триматися не більше двох-трьох тижнів. Згодом татуювання зникає саме по собі.

Приготувати таку фарбу з хни можна і самостійно, в домашніх умовах. Варто тільки з’єднати хну з гарячою водою, лимонним соком і ефірною олією. При цьому на час його потрібно залишити настоюватися. Зазвичай, це триває цілих 12 годин. Все, фарба готова.

Найпопулярнішими в цьому виді натільних малюнків виявилися різні візерунки африканських культур, квіткові орнаменти і мотиви. Більш цікавим і водночас складним у виконанні стилем є індійські малюнки. Хоча, звичайно ж, якщо дати волю фантазії, можна створити також і свої власні малюнки з хни.