Історія татуювання в різних країнах світу

Історія татуювання в різних країнах світуДослідники стверджують, що свій початок зародження мистецтва сучасного татуювання бере ще з самого початку появи людства. Коли не було на Землі ще практично нічого, татуювання вже були відомі.

У стародавні часи люди часто прикрашали свої тіла різними малюнками, візерунками та орнаментами. При чому кожному знаку на тілі надавався унікальний, глибокий і навіть сакральний сенс. І тільки з плином років і навіть тисячоліть, татуювання на тілі почали ще і позначати просте бажання людини виділитися серед інших, незвично і цікаво прикрасити своє тіло. Ось Вам цікаві факти про татуювання стародавнього світу:

1. Найдавнішим підтвердженням існування татуювання більше п’яти тисяч років тому є унікальна знахідка дослідників замерзлого тіла людини в льодовику Альп. На його тілі вчені виявили шістдесят один малюнок!

2. У Стародавній Греції татуювання використовували швидше як покарання, а не .прикраса тіла. Як свідчать факти з історії, тату робили навмисно всім злочинцям. Цікаво, що місцем для такого малюнка був лоб, щоб це «клеймо» залишилося на ньому на все життя. Також в такий спосіб все навколо могли розуміти, з якою людиною, яких принципів вони спілкуються.

3. В Африканських племенах було популярно таке явище як скарифікація. Ще часто можна зустріти назву «шрамування». Через те, що у африканців дуже темна шкіра, звичний вигляд татуювання там не прижився. Малюнок просто не був помітний на їхніх тілах. Тому вони придумали робити на своєму тілі звичайні надрізи гострими інструментами у вигляді візерунків і малюнків. А щоб шрами не гоїлися, їх змочували соком фруктів або золою.

4. Татуювання, які беруть свій початок з Нової Зеландії, популярні і по сьогоднішній день. Йдеться про такий стиль тату, як Маорі. У давні часи племена маорі вважали, що малюнки на тілі людини здатні відкрити зв’язок з вищими силами і потойбічним світом.

4. Європейські країни колись дуже давно до татуювань ставилися вкрай негативно. Єдиним винятком з правил були моряки. Вважалося традицією з кожного походу в море привозити в якості сувеніра нове татуювання на тілі. І чим більше таких малюнків було у моряка, тим більше досягнень і приводів для гордості у нього було. Тематика таких татуювань, звичайно ж, була також морська. Це могли бути зображення на тілі черепахи, чайки, риб, якоря або морських чудовиськ.