Про що можуть розповісти татуювання на жінках

Про що можуть розповісти татуювання на жінках
Як стверджують фахівці тату-салону Альянс, існують деякі стереотипи про те, що жінки і дівчата з татуюванням на тілі сприймаються оточуючими легкодоступними і розпущеним. Таких дам вважають дівчатами без комплексів і моральних рамок, ніж ті, у яких чиста незаймана шкіра. Тому вчені та науковці з техаського університету вирішили спростувати або ж навпаки підтвердити таке припущення за допомогою практичного експерименту. Це дослідження вони проводили протягом одного року і декількох місяців. На такий незвичайний експеримент з цікавістю відгукнулися більшість студентів цього університету.

Цим студентам-добровольцям показували різних жінок, на тілах яких були намальовані татуювання. В цілому, в експерименті брало участь більше двох сотень студентів. При цьому велика частина з них зазначили, що дівчата з татуюванням на їхню думку виглядають більш сексуальними і привабливими за тих дівчат, у яких не було ніяких малюнків на тілі. До того ж не можна не відзначити, що більшість ще й порахувало татуйованих представниць слабкої статі більш зухвалими, доступними, готовими до інтимних зв’язків без будь-яких зобов’язань і забобонів.

Подібний експеримент провели і колеги з французького університету. Свої дослідження вони вирішили проводити не в стінах університету, а на різних пляжах. Їх експеримент проходив у кілька етапів. Спочатку, було відібрано близько шістдесяти красивих студенток. Потім з них вибрали тільки десять, на думку вчених, найсексуальніше привабливих дівчат. Саме вони і повинні були беручи участь в експерименті, протягом усього літа ходити на пляж, не менше двадцяти разів за сезон.

Експеримент ж полягав у тому, що в десяти випадках з двадцяти, дівчата виходили до моря з чистою, не татуйованою шкірою. А в інших випадках їм вже приклеювали тимчасові татуювання-наклейки. Результати були неймовірні. Виявилося, що чоловіки з великим інтересом підходили до дівчат, на тілах яких були малюнки.

В ході цього ж експерименту, було також запрошено чотириста хлопців і чоловіків від двадцяти років віком. Кожному з них показували незнайомих жінок, щоб вони в підсумку змогли відповісти на певні питання — як швидко, на їх думку дівчина , що стоїть перед ними погодиться на знайомство з ними, і чи варто розраховувати на секс з нею при першому ж побаченні? Також чоловіків попросили оцінити сексуальність і привабливість дівчат за десятибальною шкалою.

Ви не будете здивовані результатами цього експерименту, що чоловіки знову порахували татуйованих дівчат більш привабливими, ніж дівчата без татуювання. Також, за їх припущенням, саме дівчата з татуюванням здатні на швидкі знайомства і секс на першому побаченні, без зобов’язань.

Експерименти, звичайно ж, вчені провели і підтвердили це припущення про силу жіночої привабливості з татуюваннями. Правда, ніякого наукового, логічного, обґрунтованого пояснення цьому вони не змогли знайти. Швидше за все, тут вже йдеться про психологічні фактори. Адже татуювання — це вважається своєрідним викликом суспільству і всьому навколо, який завжди, у будь-якому випадку зверне на себе увагу, при чому не тільки протилежної статі.