Новий вид татуювання татуювання на зубах!

Новий вид татуювання татуювання на зубах!

Ні для кого не секрет, що ще з найдавніших часів люди намагаються прикрасити й урізноманітнити себе і своє тіло, придумуючи все нові і нові варіанти преображення. Якщо говорити про минулі часи, раніше використовували всі можливі підручні матеріали з навколишнього середовища. Це могли бути всілякі камені, шкіра, квіти і трави. І тільки з плином часу почали для прикраси тіла використовувати фарбу і чорнило.

На щастя, в останні роки мистецтво татуювання практично досягло свого піку і досконалості в технологічному сенсі. Адже дійсно, для сучасного професійного тату-майстра на сьогоднішній день не залишилося неможливих завдань і цілей. Малюнки на тілі з неймовірною точністю відображають картини, твори мистецтва, фотографії.
Але час не стоїть на місці. І в кожній епосі знаходяться екстремали, експериментатори, які намагаючись виділитися з натовпу, вигадують нові види звичних віщо, в тому числі і татуювань. Наприклад, на сьогоднішній день таким експериментом стали татуювання на зубах.

Спочатку прикраси зубів робили виключно в практичних цілях і міркуваннях. Малюнки та наклейки на зубній емалі служили якоюсь декоративною прикрасою, яка приховує всілякі недоліки. Малюнки дуже успішно і ретельно приховували різні тріщини, дірки, потертості і плями на зубах людини.
На сьогоднішній день також можна знайти більш-менш адекватне пояснення таким татуювань. Сучасні стоматологічні накладки для зубів (вініри) коштують дуже дорого. На відміну від татуювання, вартість якоїго обійдеться в рази менше. До того ж, з їх допомогою можна підібрати для себе абсолютно будь-який малюнок, навіть наділити його особливим, унікальним, глибоким змістом.

Але переживати про шкоду такого татуювання для здоров’я людини не варто. Цей процес вважається зовсім безпечним і не болючим. До того ж варто зауважити, що процес нанесення татуювання на зубну поверхню абсолютно відрізняється від набивання на шкіру. На зуби не набивають татуювання і не вводять фарбу, а всього лише за допомогою спеціального клею приклеюють татуювання, малюнок, який обере пацієнт на зубну емаль. Ця робота займає всього кілька хвилин, поки клей не висохне остаточно під світлодіодними випромінюваннями.
Також великим бонусом є те, що такі наклейки дуже легко можна зняти не пошкоджуючи собі зуби і емаль. Саме з цієї причини, до рішення зробити собі татуювання на зубах ставляться з меншою обережністю і відповідальністю. Адже через якийсь час від неї легко можна позбутися.