Суперечливі значення татуювання восьминіг

Суперечливі значення татуювання восьминігМожливо, Ви здивуєтеся, але дуже популярними стають татуювання із зображенням восьминога! Чому така популярність? Ймовірно, з-за значення, яке має цей малюнок — мудрість, вічність, безсмертя.

У всіх країнах світу, в будь-яких культурах і традиціях образ восьминога сповнений загадок і таємниць. До того ж з цією твариною пов’язують не тільки позитивні історії, але і негативні … ним захоплюються, його бояться!

Відомо, що народи, які живуть недалеко від морів і океанів, звели їх мало не до рангу божества. Їм поклоняються, у них просять захисту і заступництва. Люди були переконані, що саме восьминоги створюють бурі і вири в морях, трощать кораблі, якщо їх не задобрити… А той факт, що у восьминога аж три серця привів до думки, що вони безсмертні!

Дуже мало хто може похвалитися тим, що їм вдалося одного разу побачити восьминога в морі, в живу. Вони наганяють страх і жах! Їх асоціюють із загробним світом.

Варто бути дуже акуратними у виборі татуювання з восьминогом, адже його значення може бути злим і темним. Такої думки також посприяла його здатність при переляку вичинити чорну рідину, яка в лічені секунди перетворює воду навколо непроглядно чорної. Сам же восьминіг за допомогою цього легко може сховатися від своєї загрози і залишитися непоміченим.

Дуже часто можна помітити зображення цієї тварини на тілі моряків, у вигляді амулетів і оберегів. В цьому випадку він служить захистом від бід і втрат в морі, від поганих думок. Люди, що наносять на своє тіло малюнок з восьминогом вірили, що він додасть їм сил, щоб впоратися з будь-якими негараздами життя.

Говорячи про сучасне сприйняття цього знака, восьминога пов’язують з життєвим круговоротом і циклічністю, це знак вічності, руху вперед на краще.

У стародавніх міфах існував образ бога Ктулху, якого наділили зовнішністю восьминога. Він символізував собою владу і мудрість, його боялися і в той же час шанували. До речі, значення «мудрість» так часто зустрічається в тлумаченні цього звіра з-за того, що розмір його мозку майже відповідає розміру його тіла в загальному!

На жаль, татуювання з восьминогом дуже рідкісні. І при цьому вони неймовірно вигідно і оригінально виглядають на будь-якій частині тіла, на будь-якій людині. А скільки ідей і доповнень можна придумати до малюнка восьминога! Незвичайна і загадкова істота!

В іншому, кожна людина може сам особисто наділити своє татуювання особливим значенням. А в створенні ідеального ескізу для цього допоможуть досвідчені майстри! Заходьте за посиланням і знайомтеся з їх роботами.